Kāda konfigurācija ir nepieciešama, lai uzsāktu izmantot HoP Mani izdevumi?

13-09-2022 11:22 (Atjaunots 28-02-2023)
  • 0 Atbildes
  • 2 vērtējumi
  • 530 Skatījumi
Horizon veicamā konfigurācija

 

1. Jādefinē numeratori (Sistēma -> Uzstādījumi)

  • Avansa norēķinu attaisnoto izdevumu pieteikumu komplektam 
  • Apstiprināšanas uzdevumam  (ja tiek jau lietots kāds HoP modulis un izmantota saskaņošana, tad izmanto jau definēto numeratoru)

2. Jādefinē dokumentu tipi: (Sistēma -> Uzstādījumi)

  • Avansa norēķinu attaisnoto izdevumu pieteikumu komplekts
  • Apstiprināšanas uzdevums (ja tiek jau lietots kāds HoP modulis un izmantota saskaņošana, tad izmantos jau definēto dokumentu tipu)

Svarīgi! Piesaistot numetaroru dokumentu tipam “Avansa norēķinu attaisnoto izdevumu pieteikumu komplekts” un “Apstiprināšanas uzdevums”, jānorāda aizpildes opcija “Saglabājot”. 

 

3. Jādefinē saskaņošanas scenāriji (Pamatdati -> Saskaņošana)

  • Avansa norēķinu attaisnoto izdevumu pieteikumu komplektam

4. Jādefinē e_pastsu konfigurācija un e_pastu šabloni (Pamatdati -> Saskaņošana)

  • Avansa norēķinu attaisnoto izdevumu pieteikumu komplektam

Pamatdarbības, kurām definē e_pasta šablonus ir 

  • Par uzdevuma saņemšanu, lai apstiprinātu pieteikumu
  • Darbiniekam par pieteikuma apstiprināšanu
  • Darbiniekam par pieteikuma noraidīšanu

5. Jādefinē izdevumu veidi (Pamatdati -> Avansa norēķini), kurus norādīt pieteikumā iesniedzot izdevumu attaisnojošos dokumentus.

 

6. Jādefinē izdevumu apmaksas veidi (Pamatdati -> Avansa norēķini), ko norāda iesniedzot izdevumu attaisnojošos dokumentus.

 

7. Jāaizpilda klasifikators Avansa norēķinu personas (Pamatdati -> Avansa norēķini), veidojot piesaisti pie personu kartītes. 

 

Svarīgi! Ieteikums vienai personas kartītei veidot sasaisti tikai ar vienu avansa norēķinu personas kartīti.

 

8. Jādefinē failu glabātuve (Sistēma -> Administrēt), kur tiks glabāti pievienotie faili.

 

9. Jādefinē lietotājiem nepieciešamās tiesības. Detalizētāks apraksts šeit.

 

HoP veicamā konfigurācija

 

1. Jānorāda, kuri HoP lietotāji izmantos lietotni "Mani izdevumi" (Lietotāju pārvaldība -> Moduļu pārvaldība), tiem piešķirot moduli "Avansa izdevumi".

 

2. Pārliecināties vai ir aktivizēta lietotne "Mani izdevumi" (Uzstādījumi -> Pieejamās lietotnes -> Avansa izdevumi).

 

3. Jānorāda kādu failu glabātuvi izmantos pievienoto failu uzglabāšanai (Uzstādījumi -> Saimnieciskie izdevumi -> Failu glabātuve).

 

4. HoP mākoņklientiem ir jānorāda vai ir atļauta automātiskā čeka satura atpazīšana (Uzstādījumi -> Saimnieciskie izdevumi).

 

!!! Saistītie raksti, kas palīdzēs apgūt HoP "Mani izdevumi".

- Par saimniecisko izdevumu pieteikšanu

- Par pieteikumu apstiprināšanu

- Par noraidītiem izdevumiem un pieteikumiem

 

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām