Kas ir "Mani atvaļinājumi? Kas nepieciešams, lai sāktu lietošanu?

26-07-2022 14:10 (Atjaunots 26-07-2022)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 352 Skatījumi

Kas ir "Mani atvaļinājumi”?

 

TomsU_0-1658836434007.png

 

"Mani atvaļinājumi" ir daļa no moduļa “Personāls”. Lietotne nodrošina iespēju veidot atvaļinājumu pieteikumus, tos saskaņot, kā arī apskatīt pieejamās atvaļinājuma dienas.

 

Kāda konfigurācija nepieciešama, lai uzsāktu lietošanu?

 

  • Horizon jābūt definētam vismaz vienam dokumenta tipam ar nosaukumu “atvaļinājums”.
  • Ieteicams dokumenta tipa nosaukumu izvēlēties pārdomāti, lai tā mērķis būtu viegli saprotams.
  • Dokumenta tipa laukam "Dokumenta numurs" jāpiešķir numerators ar vērtību “Saglabājot”.
  • Pieteikumiem ir jādefinē saskaņošanas scenārijs.
  • Lietotājiem jāpiešķir atbilstošas Horizon tiesības.
  • Pieteikumam lietotājs var pievienot pielikumus. HoP pievienotie pielikumi glabāsies Horizon failu glabātuvē. Pēc noklusējuma HoP izmantos pirmo failu glabātuvi no saraksta. Ja nevienas glabātuves Horizon nebūs, tad pieteikšanas brīdī lietotājs nevarēs pievienot pielikumu.

Kādas tiesības ir nepieciešamas?

 

Darbiniekam, kas piesaka atvaļinājumu, Horizon jābūt piešķirtiem šādiem tiesību punktiem:

  • Sistēma \ Uzstādījumi \ Dokumentu tipi \ Apskatīt
  • Dokumenti \ Personāla uzskaite \ Pieteikumi \ Atvaļinājumu plānošana \ Apskatīt
  • Dokumenti \ Personāla uzskaite \ Pieteikumi \ Atvaļinājumu plānošana \ Pievienot un labot
  • Dokumenti \ Personāla uzskaite \ Atvaļinājumu rezerves fondi darbiniekiem \ Apskatīt
  • Dokumenti \ Personāla uzskaite \ Atvaļinājumu rezerves fondi darbiniekiem \ Pievienot un labot
  • Pamatdati \ Personāla uzskaite un Algas \ Pieteikumiem \ Atvaļinājuma naudas izmaksas veidi \ Apskatīt

Kas ir pieejamās un uzkrātās atvaļinājuma dienas?

 

Pieejamās dienas ir norādītajā termiņā darbiniekam atlikušās atvaļinājuma dienas, kas vēl nav iztērētas.
Uzkrātās dienas uzskaita atvaļinājuma dienas, kas ir uzkrātas uz šo dienu.

 

TomsU_1-1658836909007.png

 


Pieejamās un uzkrātās dienas var aplūkot, atverot lietotni “Mani atvaļinājumi”. Aprēķināt pieejamās un uzkrātās dienas var, nospiežot uz kalkulatora pogas. Ievadot vēlamo datumu, tiks parādīts, kāds ir pieejamo un uzkrāto dienu skaits.

 

TomsU_2-1658836931454.png

 

 

Kādi uzstādījumi pieejami lietotnei “Atvaļinājumi”?

 

TomsU_3-1658836982854.png

 

  1. Failu glabātuve: var norādīt, kurā failu glabātuvē glabāsies atvaļinājumam pievienotie faili.
  2. Atļaut norādīt saistīto personu: var izvēlēties attēlot vai paslēpt lauku “Saistītā persona”.
  3. Atļaut pārsniegt atvaļinājuma uzkrājumu par: var norādīt, par cik dienām darbinieka atvaļinājuma pieteikumā ir iespējams pārsniegt darbiniekam pieejamo dienu skaitu.
Autori
Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām