atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Kases ieņēmumu orderu ģenerēšana (no 550.v.)

17-12-2019 07:47 (Atjaunots 17-12-2019)
  • 1 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 515 Skatījumi

Pārdošanas kases pavadzīmi parasti apmaksā ar dažādiem maksāšanas veidiem - skaidrā naudā, ar maksājuma karti, ar dāvanu karti u.c. veidos. Tāpēc kases pavadzīmē ir iespēja norādīt maksāšanas sadalījumu.

 

Līdz ar to, kases pavadzīmei tiek piesaistīti arī dažādi maksājuma dokumenta veidi. Turklāt vairāki maksājuma veidi var nonākt sistēmā un piesaistīties pie kases pavadzīmes automātiski, piemēram, ienākošais maksājums no bankas, izmantojot Tiešsaistes bankas risinājumu.


Taču skaidras naudas darījumi sistēmā ir jāievada manuāli un lietotājam jāatver konkrēta pārdošanas kases pavadzīme, jānospiež maksāšanas sadalījuma poga, jāpiefiksē skaidras naudas darījuma summa un manuāli jāveido kases ieņēmuma orderis par šādu summu, un tad šis kases orderis jāpiesaista pie pārdošanas kases pavadzīmes. Ļoti daudz manuālu darbību.

 

Tādēļ Realizācijas preču dokumentu sarakstam ir pievienota jauna darbība “Ģenerēt kases ieņēmumu orderi” (Dokumenti - Realizācija - Preču dokumenti - Darbības), kas automātiski ģenerē ienākošo kases orderi.

 

ien1.PNG

 

Vednī jānorāda dokumenta statuss, kase un kases pavadzīmes maksāšanas veids.

 

ord1.PNG

 

Rezultātā sistēma ģenerē katram iezīmētajam preču dokumentam savu kases ieņēmumu orderi:

  • Kases ieņēmuma ordera dokumenta datums tiek aizpildīts ar preču dokumenta datumu;
  • Kases ieņēmuma ordera klients tiek aizpildīts ar preču dokumenta klientu;
  • Kases ieņēmuma ordera summa un saistītā summa tiek aizpildīta ar kases pavadzīmes maksājuma sadalījuma rindiņas summu, kurai maksājuma sadalījums vienāds ar vednī norādīto. Ja kases pavadzīmes sadalījuma rindiņas summa ir lielāka par nepiesaistīto summu, tad kases ieņēmuma ordera summas tiek aizpildītas ar kases pavadzīmes nepiesaistīto summu. Kases ieņēmuma orderim automātiski tiek piesaistīts preču dokuments;
  • Pamatojums – tiek aizpildīts atkarībā no kases ieņēmuma ordera dok. tipā norādītās pamatojuma definīcijas.
Komentāri
CONTRIBUTOR *
autors Metroks

Vai ir iespēja tādu pašu funkciju pievienot avansa rēķiniem? Jo mūsu gadījumā sākumā tiek izrakstīts avansa rēķins pasūtījumam. Un to garo procedūru pārdevējiem jādara katru reizi manuāli veicot neskaitāmas darbības.

Dalībnieki
Izceltā tēma