atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Klienta kartītes universālais numurs

06-09-2019 15:24
  • 0 Atbildes
  • 4 vērtējumi
  • 659 Skatījumi

Horizon klientu kartītēs ir norādāma informācija par juridisko personu reģistrācijas numuru un fizisko personu personas kodu. Tie ir atsevišķi ievadlauki klienta kartītē un arī saraksta izskatā tās ir divas atsevišķas kolonas. Šāds dalījums veidots, lai varētu korekti uzskaitīt šo pēc būtības atšķirīgo informāciju, kā arī uzstādīt atšķirīgas kontroles katram no tiem, piemēram, personas koda pārbaudi.

 

Taču ir situācijas, kur nepieciešams šos datus redzēt vienā kolonā, vai arī veidot kādu integrāciju ar citām sistēmām, kur jāņem vērā gan viens, gan otrs lauks, atkarībā no tā, kurš ir aizpildīts.

 

Tādēļ klientu kartītēm ir pieejams "Universālais numurs". Tas ir datubāzes lauks, kas vizuāli klienta kartītes ievadformā nav redzams, taču tiek aizpildīts, saglabājot izmaiņas klienta kartītē. Šo lauku var redzēt tikai izliekot to klientu saraksta izskatā.

 

Klienta kartītes "Universālais numurs" automātiski datubāzē tiek aizpildīts atbilstoši datiem klienta kartītē - vai nu no lauka "Personas kods" vai no lauka "Reģistrācijas kods", un parasti aizpildīts ir tikai viens no tiem.

 

Ja ir aizpildīti abi, tad prioritāte ir laukam "Reģistrācijas kods", un dati no tā tiek ierakstīti arī laukā "Universālais numurs".

 

Ievades ceļš: Pamatdati - Klienti - Saraksts

 

universālais_numurs.png

Dalībnieki
Izceltā tēma