Ko nodrošina Atskaišu redaktors funkcionalitāte?

16-01-2018 14:22 (Atjaunots 27-06-2018)
  • 2 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 1137 Skatījumi

Atskaišu redaktors:

 

  • vienkārši lietojams un elastīgs dokumentu un pārskatu redaktors;
  • nodrošina dažāda veida dokumentu un pārskatu izdrukas un eksporta failu formas;
  • iespēja lietotājiem patstāvīgi sagatavot dokumentu un pārskatu šablonus.

Sīkāks apraksts pieejams šeit.

Komentāri
Dainis Darel
CONTRIBUTOR *
autors Dainis Darel

@Mija Zaļūksne Kā var atskaišu redaktorā atrast teksta lauku, kas ir paslēpies kaut kur apakšā zem apakšjoslas un attiecīgi nevar šo teksta lauku izdzēst vai pārcelt uz pareizo vietu? Attiecīgi nepareizais teksta lauks parādās izdrukā nepareizajā vietā.

autors Diāna Bomiņa

Labdien @Dainis Darel!

 

Šādos gadījumos iesakām izmantot pogu "Elementi".

 

Piemērs: Ja ir gadījums, piemēram, kā šeit, kad izdrukā redzu kādu tekstu (speciāli testam izcēlu sarkanā krāsā), bet rediģēšanas logā var redzēt, ka sarkana teksta man nekur nav, tad izmantoju "Elementi" sadaļu.

 

Screenshot_36.png

 

Screenshot_35.png

Idejiski saprotu, kurā aptuveni joslā man varētu atrasties šis paslēptais teksts. Šajā gadījumā var palīdzēt joslu iekrāsošana, iekrāsoju joslas dažādās krāsās un skatos, kurā aptuveni joslā atrodas šis teksts. Šajā gadījumā saprotu, ka tā ir zaļā josla:

 

Screenshot_38.png

 

Screenshot_39.png

Tad, kad ir skaidra josla, tad ir jāuzspiež poga "Elementi" un jāuzklikšķina uz, šajā gadījumā zaļās joslas, un Jūs redzēsiet, ka elementu sadaļā atvērsies konkrēti šī josla uz kuras uzklikšķinājāt un zem tās sakārtojas visi teksta, izteiksmes u.c. lauki, kas atrodas šajā joslā. Šajā sadaļā visticamāk atrodas šis "noslēptais" teksts. Kad ir atrasts konkrētais lauks/teksts, kuru jāizdzēš, tad ir elementu sadaļā jāspiež uz šī teksta/lauka/izteiksmes dubultklikšķis un sarkanais krusts.

 

Screenshot_40.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām