atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Noliktavas sortimentu grupas (550.versija)

17-12-2019 07:59 (Atjaunots 17-12-2019)
 • 0 Atbildes
 • 0 vērtējumi
 • 3652 Skatījumi

No 550. versijas pieejami uzlabojumi uzņēmumiem, kuriem vienas noliktavas ietvaros ir nepieciešams definēt vairākas sortimentu grupas un ierobežot preču saņemšanu noliktavā, kuras ir ārpus definētajiem sortimentiem. Katrai sortimentu grupai ir iespējams piešķirt krāsu, lai, veicot preču pasūtīšanu, sarakstā “Preču bilance” dati būtu ērtāk uztverami.

 

Noliktavas sortimentu grupas

 

Izveidots jauns pamatdatu saraksts noliktavas sortimentu grupu uzskaitei. (Pamatdati → Noliktava → Kartītēm → Noliktavas sortimentu grupas). Sarakstā veido sortimentu grupas tām noliktavām, kurās ir paredzēts veikt preču sortimenta kontroli.

 

nol1.PNG

 

Nomenklatūru sarakstā (Pamatdati → Noliktava → Nomenklatūras) nomenklatūru kartītes iekļauj vai izslēdz no noliktavu sortimentu grupām.

 • Nomenklatūru kartītes noliktavas sortimentu grupās iespējams iekļaut vai izslēgt:
  - Nomenklatūras kartītes lappusē “Sortimentu grupas”;
  - Nomenklatūru sarakstā iezīmējot kartītes un izvēloties Darbības → Sortimentu grupa → Iekļaut vai Izslēgt.

Noliktavas sortimentu grupu kontroli ieslēdz ar kontroles un vides parametru “Kontrolēt noliktavas sortimentam atbilstošās nomenklatūras” (Sistēma → Uzstādījumi → Kontroles un vides parametri). Parametrs atrodas zem parametru grupas “Nomenklatūras” un noklusēti ir izslēgts.
Kontroli iespējams uzstādīt brīdinošu vai aizliedzošu.

 

nol2.PNG

 

Kontrole tiek veikta šādos dokumentu pamatveidos:

 • Saņemšanas pavadzīme
 • Atpakaļsaņemšanas pavadzīme
 • Iekšējās kustības pavadzīme
 • Loģistikas pasūtījums
 • Loģistikas iekšējais pasūtījums

Dokumentu ievadot manuāli, nomenklatūru izvēles sarakstā noklusēti tiks piedāvātas tikai noliktavas sortimentu grupās iekļautās nomenklatūras. Ja kontrole ir brīdinoša, tad lietotājam iespējams atcelt filtru un izvēlēties nomenklatūru ārpus sortimenta. Ja kontrole ir aizliedzoša, tad nomenklatūru dokumentā iekļaut nav iespējams.

 

Saņemšanas pavadzīmes importa gadījumā no XML faila (izmantojot dzini IMPINVIN.DLL.dll), pavadzīme tiks izveidota ar visām failā iekļautajām nomenklatūrām - arī tām, kuras nav iekļautas sortimentā. Kontrole šādā gadījumā tiks veikta, izpildot pavadzīmi. 

 

Noliktavas sortimentu grupu lauki ir pievienoti sarakstā “Preču bilance” (Dokumenti → Loģistika → Preču bilance).

 

Svarīgi! Ja vairākām noliktavas sortimentu grupām vienas noliktavas ietvaros ir piešķirta vienāda krāsa, tad sarakstā šo sortimentu preču rindās krāsa netiks attēlota.

 

 nol3.PNG

Dalībnieki
Izceltā tēma