atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Publicēta 530. versija

10-12-2018 07:49 (Atjaunots 18-03-2019)
  • 7 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 3446 Skatījumi

Pielikumā ir pieejams pilns 530. versijas apraksts.

 

Videosemināra ieraksts:

 

Jaunāko Horizon versiju iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs):

 

versija.PNG

 

Galvenās izmaiņas 530. versijā

 

Sistēma

 

Saistībā ar Vispārīgo personu datu aizsardzības regulu, sistēmā papildinātas personu datu anonimizēšanas iespējas - klienti, avansu norēķinu personas, atbildīgie u.c.

 

Lai nodrošinātu aktuālus WEB lietotāju datus, veikti papildinājumi WEB lietotāju datu sinhronizēšanā ar personu kartiņām un pašapkalpošanās portālu HoP.

 
Infrastruktūra
 
Lai pilnveidotu sistēmas veiktspēju, veikti uzlabojumi integrāciju un infrastruktūras serverī, nodrošinot 64 bitu instalāciju.
 
Norēķini
 
Veikti papildinājumi sistēmā, lai nodrošinātu MK noteikumu Nr.87 prasības, kas no 2019. gada 1. janvāra nosaka jaunu grāmatvedības uzskaites kārtību budžeta iestādēm.

Apsaimniekošanas modulī izveidota jauna funkcionalitāte, kas nodrošina patēriņa datu uzskaiti gadījumos, ja starp pakalpojuma sniedzēju un klientu ir vienošanās par vienādu patēriņu katru mēnesi. 
 
Algas un personāls

No 530.versijas pilnībā pārejam uz jauno atvaļinājumu rezerves fondu funkcionalitāti, kā rezultātā tiek atslēgta iepriekšējā funkcionalitāte.

Veikti papildinājumi elektronisko algu nodokļu grāmatiņu importā no EDS.
 
Saimniecība
 
Lai uzlabotu dokumentu apmaiņas procesus ar sadarbības partneriem, automatizēts pasūtījumu eksports uz xml failiem un veikti papildinājumi pārdošanas pavadzīmju eksportā un saņemšanas pavadzīmju importā no xml faila.

Ir izveidots datu apmaiņas risinājums ar UVS izstrādāto un sertificēto SENTO LAN-E FB 1 kases aparātu.
Komentāri
CONTRIBUTOR ***
autors Diāna 11

Paldies poar LIELO PROFESIONĀLO darbu. Ļoti gaidam video, bet patiešām nav iespējams ātrāk ~ janvāra sākumā?

autors Mija Zaļūksne

@Diāna 11 paldies par labiem vārdiem 🙂 par videosemināru - šoreiz ieplānojām vēlāk, lai lielākā daļa klientu tiktu, ņemot vērā svētkus un brīvdienas.

CHAMPION *
autors AndisN

Pēc 530.versijas uzstādīšanas no Horizon datiem - atkritumu izvešanas vietu 170 funkcionālo objektu (FO) reģistriem, mūsu uzņēmumam bez pēdām tika izdzēstas apmēram 4000 piesaistītās telpu grupas. Tagad tas viss ir jāievada no jauna, manuāli. Spējat iedomāties, ko tas nozīmē laikā, kad jāsāk gatavot komunālo pakalpojumu rēķini klientiem. Šo kļūdu uzgāju nejauši, vēloties slēgt NĪP līguma atkritumu Aprēķinu metodi, kad Horizon izmeta kļūdu, par to, ka metode nav atrasta FO sastāvā, kaut gan līdz šim aprēķini bija veikti sekmīgi. Pārbaudot FO sastāvus, atklāju, ka tur palikuši tikai ap 10% līdzšinējo ierakstu.

CHAMPION ***
autors Aldis_PC_Konsultants

@AndisN Analizējot pamatdatu apstrādes notikumus atradām, ka negadījumu ar FO telpu grupu zaudēšanu nav izraisījusi versijas maiņa, bet gan FO kopēšana/labošana. Diemžēl šobrīd vēl nevaram pateikt, tieši kādā veidā ir izdevies izdzēst telpu grupas no FO sastāva. Informācija nodota izstrādei.

autors Ilga Baiža

@AndisN Šobrīd esam identificējuši vienu potenciālo scenāriju. Aprakstīju to jūsu konsultantam un tad jau tālāk sazināsieties.

No mūsu puses veiksim darbībās šī scenārija novēršanai.

CHAMPION *
autors AndisN

Sapratu, ka šādu programmas reakciju var izsaukt, veicot darbības šādā secībā (es gan vairs nemēģināju):

1) izveido jaunu FO objektu, ar komandu Shift+F2;

2) no jaunizveidotā FO objekta sastāva, atslēdzot pieejamības filtru, dzēš visas tās telpu grupas, kas bija vecajam FO, un kas neattiecas uz šo jauno FO;

3) jaunā FO sastāvam pievieno tam nepieciešamās jaunās telpu grupas.

Varbūt, ka kritiskais ir 2) solis, jo dzēšot vienam FO piesaistītos objektus, iespējams, tiek dzēsti arī citu FO (kuri pat nav atvērti labošanai) sastāva objekti jeb telpu grupas.

Baidos pat iedomāties, ja līdzīga situācija būs arī ar NĪP līgumu datiem.

CONTRIBUTOR ***
autors Diāna 11

Viss labs kas labi beidzas!

Izceltā tēma