atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Manas jomas

Sign in

Sign in or create a new user to get relevant areas automatically added to your areas.

(updated by Mija Zaļūksne VISMA ‎02-06-2020 15:44 )
  • 16 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 4171 Skatījumi

Pielikumā ir pieejams pilns 555. versijas apraksts.

 

Jaunāko Horizon versiju iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

Videosemināra ieraksts par svarīgākajām izmaiņām 555. versijā:

 

 

Galvenās izmaiņas

 

Svarīgi! No 555.vesijas pārtraucam uzturēt Horizon WEB funkcionalitātes:
- personāla un darba samaksa;

- rēķinu saskaņošana.

 

Šo moduļu vietā turpmāk aicinām izmantot HoP pašapkalpošanās risinājumus HoP Personāls un

HoP rēķinu saskaņošana.

 

Sistēma

 

Lai lietotāju darbu padarītu vienkāršāku, ērtāku un ātrāku, veiktas būtiskas izmaiņas aplikācijas vizuālajā izskatā un navigācijas principos.

 

Svarīgākās izmaiņas:

 

 

 

Turpināti uzlabojumi pie failu glabātuvju pārvaldības - tagad sarakstos iespējams iegūt kopējo pievienoto failu sarakstu atbilstoši filtram.

 

Norēķini

 

Veikti papildinājumi e-rēķinu eksportā, lai nodrošinātu eksportējamā rēķina pārbaudi atbilstoši Peppol definētajiem biznesa noteikumiem.

 

Uzlabots nekustamo īpašumu apsaimniekošanas risinājums, lai nodrošinātu normatīvajiem aktiem atbilstošu ūdens patēriņa starpību aprēķinu, kā arī veikti uzlabojumi NĪP automatizētajos darbos.

 

Algas un personāls

 

Veikti uzlabojumi, kas atvieglo darba laika plānošanas dokumentu apstrādi Horizon.

 

Lai turpmāk atvaļinājumu dienu korekcijas būtu precīzākas, personāla modulī uzlabots atvaļinājumu rezerves fondu korekciju ievades mehānisms.


Papildināts kompozīto rīkojumu saraksts ar filtrēšanas iespējām, lai būtu ērtāk darboties šajā sarakstā.

 

Saimniecība

 

Avansa norēķinu modulī ir uzlabota maksājumu uzdevumu masveida ģenerēšana avansa norēķinu personām, kuras izdevumus ir segušas no saviem līdzekļiem.

 

Lai nodrošinātu precīzāku izlietoto materiālu uzskaiti, ražošanas modulis papildināts ar iespēju ievadīt ražošanas uzdevumos izlietotos materiālus dažādās mērvienībās.

 

Papildināts ražošanas moduļa publicēto atskaišu skaits, kas nodrošina plašāku ražošanas moduļa atskaišu pieejamību Excel spraudņa un HoP atskaišu risinājumos.

Pielikumi
Komentāri
CHAMPION ***

Kāpēc izņēmāt iespēju īsceļiem pievienot ievadformu, piemēram, jauns pasūtījums utt., un atstājāt tikai sarakstu pievienošanu? 

@Vitālijs Puškovs  Labdien!

 

Strādājot pie jaunās Navigācijas, vadījāmies no lietotāju pieredzes, ko izdevās uzkrāt un apkopot sarunu rezultātā. Tā sauktie ''karstie taustiņi'' uz ievadformu atvēršanu bija viens no diskutējamiem jautājumiem. Šobrīd, kad versija jau kādu laiku ir pieejama lietotāju vērtēšanai, mēs apkopojam atsauksmes un aprīlī plānojam caurskatīt, lai saprastu, ko vēl varam darīt labāk, un, ko varbūt nevajadzēja darīt. Īsceļi uz ievadformām ir viens no jautājumiem, kas tiks aprīlī skatīts un vērtēsim vai šī opcija ir liekama atpakaļ.

CHAMPION ***

@Agnese Ancova-Cernavska  Kur var izteikt viedokli par jauno versiju? 

Šobrīd es apkopoju informāciju, kas tiek nodota maniem kolēģiem mutiski, rakstiski. Var izteikt viedokli šeit Comunity, varat droši rakstīt arī man vai savam konsultantam e-pastā.

CHAMPION ***

@Agnese Ancova-Cernavska Sveiki!

 

Vai ir informācija par ievadformu(veidņu) ievietošanu pie īsceļiem vai paliks tikai saraksti?

@Vitālijs Puškovs  Sveiki! Šobrīd mēs vēl apkopojam informāciju, atsauksmes un nav lēmuma likt atpakaļ vai nē. Ja būs izmaiņas papildinājumos, tad tas tiks iekļauts arī versijas aprakstā.

CHAMPION *

Par 555.versijas vizuālo daļu - mazliet traucē programmas loga platās augšdaļas joslas, kas samazina Horizon darba virsmas lietderīgo platību, īpaši uz mazāka displeja. Tāpat, kā var paslēpt Sistēmas izvēlnes joslu, prasītos iespēja vajadzības gadījumā paslēpt arī Rīkjoslu (to, kur ir pogas pārslēgties starp Īsceļu un Logu darbvirsmām, lodziņš "Meklēt...", u.c.).

- Neatradu, kur nomainīt visu logu augšējo joslu zilo pamatkrāsu. Laikam nevar?
- Pie "HotKeys" (caur Alt+...) jau bija pierasts, varbūt tās var pievienot arī īsceļu flīzēm.
- Ja izvēlos gaišāku flīzi, balti burti ir sliktāk saskatāmi... Vēlos izvēlēties arī burtu krāsu.

- Vienas grupas flīzes - gribēju salikt vienā kolonnā uz leju. Sapratu, ka minimums ir 2 stabiņi. Dažām grupām man pietiktu ar 1.

Kopumā saskarnes vērtējums ir pozitīvs!

CHAMPION ***

Sveiki!

 

Pirmais ieteikums būtu - apakšā, kur tiek iezīmēti atvēŗtie saraksti - iezīmēt ar kādu krāsu, kurā sarakstā es atrodos

CHAMPION ***

@Agnese Ancova-Cernavska 

Labdien, Agnese!

 

Vai par īsceļu pievienošanu ir kaut kas izlemts? Mums tas ir ļoti svarīgi! neticu, ka citiem klientiem tie traucē vai nav vajadzīgi

Kā arī kāpēc 555.ver. ir izņemta iespēja uzreiz izveidot pieprasījumu?? Tagad ir jāiet uz sarakstu un tur jāviedo? Kam ir nepieciešams saraksts, ja vajadzīgs tikai pieprasījums??

 

image.png

CONTRIBUTOR ***

Balsoju par to, lai tiktu mainīta iespēja īsceļiem - piemēram, Personas kartīte - nepieciešams īsceļš uz Personas kartiņu sarakstu nevis anonimizāciju.

CHAMPION ***

@IneseC_VIVIO Es teiksim vispār nesaprotu, kam viņi traucēja. Viena no visvairāk izmantotām lietām darba paātrināšanai

CHAMPION ***

Pievienošu arī savu balsi. 555. versiju esam uzlikuši jau ļoti daudziem klientiem un ļoti bieži saņemam jautājumu: "Kā uzlikt īsceļu uz konkrēta jauna dokumenta (pavadzīmes, rēķina, līguma u.c.) atvēršanu?"

@Aldis_PC_Konsultants  @Vitālijs Puškovs @IneseC_VIVIO @AndisN  Sveiki!

 

Uzklausot un ņemot vērā klientu atsauksmes un iebildumus, mēs ejam virzienā uz to, lai atgreiztu iespēju ātri un ērti izsaukt konkrētu dokumentu tipu, ko agrāk varēja izdarīt ar tā saucamajiem ''hot keys''.

@Vitālijs Puškovs  @Ģirts Juraševskis  

 

Ģirt, vai vari, lūdzu, nokomentēt šo:

''Kā arī kāpēc 555.ver. ir izņemta iespēja uzreiz izveidot pieprasījumu?? Tagad ir jāiet uz sarakstu un tur jāviedo? Kam ir nepieciešams saraksts, ja vajadzīgs tikai pieprasījums??''

CHAMPION ***

Kā arī iespēja staigāt starp logiem izmantojot kombināciju ctrl+ < vai > nepilda savu funkciju, jo vienalga ir jāieklišķina logā, lai tas paliek aktīvs. Piemēram, ja būs divi saraksti un 1 ievadformatvērta apakšā pie atvērtiem logiem. Nokopējot svītrkodu nosaraksta un pārejot ar ctrl+> uz nākamo logu, lai ievietotu nokopēto svītrkodu, ievadformā, tad vienalga uz ievadformas jānospiež ar peli, lai tas logs paliek aktīvs.

Dalībnieki