voidaksesi lisätä alueita suosikkeihisi
voidaksesi lisätä alueita suosikkeihisi
Joillain toimialoilla kassa-alennusten käyttäminen on yleistä, jolloin saadaan annettua laskun maksajalle alennus siitä hyvästä että lasku maksetaan ajoissa ennen sovittua eräpäivää.
Haluaisimme kerätä tietoa tämän aiheen ympäriltä että onko tämä toiminto sellainen jota sinä kaipaat ePasseli ohjelmaasi? Onko sinulla tarve tehdä myyntilasku johon annetaan vaikkapa 30 päivän maksuaika, mutta ensimmäisen 14 päivänä aikana maksetusta laskusta saa esimerkiksi 2% alennuksen? Tai vastaanotatko sinä ostolaskuja joissa on vastaavaa Kassa-alennusta hyödynnetty?
Kommentoi alle ja äänestä ehdotusta sen mukaan, että onko tämä tarpeellinen juuri teille?
Sinun on rekisteröidyttävä, jos haluat lisätä kommentin tähän. Jos olet jo rekisteröitynyt, kirjaudu sisään. Jos et ole vielä rekisteröitynyt, rekisteröidy ja kirjaudu sisään.
Klikkaa artikkelin oikeasta yläkulmasta kolmea pistettä ja "Tilaa". Näin saat ilmoitukset suoraan postilaatikkoosi, kun artikkeliin tulee jotain uutta. Valitse oikealta asetusvalikosta tilaa, niin pysyt mukana!
Visma Passeli Oy
Pohjoisranta 11F
28100 Pori
Copyright © 2019 Visma.com. All rights reserved.