om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
om een gepersonaliseerde navigatie te krijgen.
hoe kan het dat een medewerker iedere maand eenzelfde woon-werkverkeer reis declareert (retour) en hierin diverse aantal totaal kilometers terug te zien zijn? hoe wordt dat berekend?
In dit geval wordt er uitgegaan van de kortste route. Kijkt het systeem naar wegwerkzaamheden?
Is dit bij meer organisaties opgevallen?
Opgelost! Ga naar oplossing.
@Lieke Sterk Huis zie dit nieuwe bericht: https://community.visma.com/t5/Nieuws-Youforce-APP/Aankondiging-wijziging-berekende-afstand-voor-KM-...
Dat is wat je bedoelt toch? Een meer consistente afstand bij dezelfde route...
@Bastiaan Friederichs, dit bericht heb ik gelezen. Echter wil ik geen afwijkingen door medewerkers zelf laten invullen, omdat we ook geen controle na indienen hierin hebben toegevoegd.
Het gaat er mij om dat bij het invoeren van telkens dezelfde adressen dat er dus afwijkingen in de kilometers zitten. Hoe kan dat?
hi @Lieke Sterk Huis en @Joyce Kievit14, lees even de aankondiging ("Aankondiging wijziging berekende afstand") onderaan dit bericht dat ik recent heb geplaatst: https://community.visma.com/t5/Nieuws-Youforce-APP/Correctie-afstand-kilometerdeclaratie-beschikbaar...
Daar heb ik het over de verschillen in de afstand en een aanpassing die ik van plan ben om door te voeren.
Feedback is welkom!
Ja de kilometerafstanden kloppen inderdaad niet bij bepaalde routes.
En heeft met wegafsluitingen te maken ook al was dat maar 1 weekend en toch blijft het systeem de omweg berekenen.
Copyright 2019 Visma Community. All right reserved.