sergeyk
CONTRIBUTOR **

HOP Meklēt kolēģi/Prombūtnes kalendārs darbinieku saraksta filtrēšana

autors sergeyk (Atjaunots ‎24-01-2024 10:17 autors sergeyk )

Labdien!

 

Vai pastāv iespēja filtrēt/izņemt no HOP Meklēt kolēģi/Prombūtnes kalendārs darbinieku saraksta dažus darbiniekus vai darbnieku gruppu? Piemēram ir Jānis, Pēteris, Laura, Nauris, Juris. Vai var izdarīt tā , lai Jānis, Pēteris, Laura, Nauris nevārētu redzēt/atrast Juri ? Savukārt Juris var redzēt visus.

 

Iepriekš pateicos par atbildi,

Sergejs 

6 ATBILDES 6
ilva_zitc
PARTNER

autors ilva_zitc

Vai šie filtri kādam strādā? Biju izveidojusi uzņēmum šādu filtru, līdz marta sākumam darbojās, tagad vairs nedarbojas un "Meklēt kolēģi" sarakstā parādās visi uzņēmuma līgumi, u.c. līgumi, par kuriem pārējiem darbiniekiem nevajadzētu pat zināt.

GuntisK
CONTRIBUTOR ***

autors GuntisK

Abi zemāk pielikumos redzamie filtri strādā, atlasot un HoP parādot tikai filtriem atbilstošās Horizon personas kartītes gan zem HoP "Meklēt kolēģi", gan "Prombūtnes kalendārs". Darbojas arī filtrs pēc PAMATSLODZES STRUKTŪRVIENĪBA
Tiek lietota Horizon 625.versija un HoP Ver.Dadzītis 2024.01.31.

ilva_zitc
PARTNER

autors ilva_zitc

Paldies, skatīšos!

Accepted solution
Ieva Juraševska
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Ieva Juraševska

@sergeyk Lai HoPam filtrētu darbiniekus no sarakstiem Meklēt kolēģi/ Prombūtnes kalendārs, ir jāveido administratīvais filtrs sarakstam nr. 14064: Darbinieki periodā.

 

Parasti filtrus veidojam, lai pārējiem darbiniekiem neatrādītu uzņēmuma līguma, autorlīguma darbiniekus. Tādā gadījumā filtrs tiek piemērots visiem HoP lietotājiem vienādi. Ja pareizi saprotu jūsu aprakstīto situāciju, tad filtru var izveidot, bet tad jāveido vairāki Horizon lietotāji ar atbilstošiem filtriem, kas piesaistīti HoP lietotājiem. Tas savukārt var palēnināt HoP darbību, tāpēc bez ļoti svarīgiem  iemesliem nav ieteicams risinājums.

 

Šajā aprakstītajā gadījumā Jānim, Pēterim, Laurai, Naurim pie WEB lietotāja būtu piesaistīts Horizon lietotājs, kam uz konkrēto sarakstu būtu adm. filtrs, kas izslēdz Juri. Savukārt Jurim šāda filtra pie WEB lietotāja piesaistītajam Horizon lietotājam nebūtu.

 

sergeyk
CONTRIBUTOR **

autors sergeyk

Labdien @Ieva Juraševska !

 

Paldies Jums par sniegto komentāru un iespējamo risinājumu. Esam mēģinājuši izveidot filtru pēc Jūsu (mums bija tāds pats risinājums) aprasktītā scenārija, bet tur ir tā nelaime , ka filtrs nedarbojās... izskatās ka tās darbojas tikai uz noteiktiem datu laukiem, jo piemēram , izvejdojot filtru pēc Tabeles Nr. mēs dabūjam tukšo sarakstu MK modulī. 

 

1. Tikas izvedots atseviškš Web lietotājs ( piem. Web MK filtrs) un web lietotājs piešķirts Manam HOP lietotājam.

2. Tika izveidots filtrs sarakstam 14064 ar datu laukiem - Personas kartītes Tabeles Nr. un tur ir ielikts viens darbinieks.

3. Pie Adm. filtra lomām - pievienojām Web lietotāju "Web MK filtrs"

 

Pēc HOP restart - sadaļā Meklēt kolēģi parādās paziņojums "Pēc Jūsu nosacījumiem nav atrasts neviens ieraksts" 🙂 

 

Sazināšos ar atbalstu, jo vairs nav ideju!

GuntisK
CONTRIBUTOR ***

autors GuntisK

Praksē pārbaudīts, ka HoP "Meklēt kolēģi" un "Prombūtnes kalendārs" redzami tikai darbinieki, ko caur Horizon lietotājam uzliktu administratīvo lomu atfiltrē pēc IENĀKUMU VEIDS (reāls filtrs pielikumā Ienākumu_veids) vai TIESISKO ATTIECĪBU VEIDS (citas iestādes reāls filtrs pielikumā TA_veids).
Šādos filtros vēl varētu izmantot:
14066 "Personu amatu dati periodā"
6027 "Personas amata dati"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām