AgneseZ
PARTNER

Atgvieglojumi par nākamajiem periodiem

autors AgneseZ

Labdien!

Aprēķinot atvaļinājuma naudu par nākamajiem periodiem saskāros ar problēmu. Tiek piemēroti atvieglojumi par pilnu mēnesi, nevis proporcionāli par konkrēto atvaļinājuma periodu. Tā kā darbinieki bieži pēc atvaļinājuma neatgriežas atpakaļ darbā, ir ļoti svarīgi atvieglojumus piemērot tikai par atvaļinājuma periodu nevis pilnu mēnesi.

Uzskaites parametros ir ielikts ķeksis pie Algām "Nepielietot nodokļu atvieglojumus nākamajos periodos", kā arī Ieturējumu veidos pie IIN Prombūtnes sadaļā atvaļinājums ir zem ailes "Atvieglojumus nākamajos periodos piemērot proporcionāli prombūtnes laikam". Ar visu šo, rēķinot atvaļinājuma naudu, piemērojas atvieglojumi par pilnu mēnesi, nevis proporcionāli. Vai iespējams ir vēl kāda vieta programmā, kur nepieciešams ķeksis vai kādi papildinājumi/labojumi?

5 ATBILDES 5

autors Anita Barbane

Ja nestrādātu, tad mums tas būtu zināms, jo pārsvarā visi mūsu klienti (~1000) izmanto šo atzīmi.

autors Anita Barbane

@AgneseZ 

ar to pietiek. Uzrakstiet lūdzu kāda šobrīd jums ir versija/laidiens. 

Versiju/laidienu var redzēt, uzklikšķinot uz jautājuma zīmi augšējā zilā joslā un izvēlēties "Par programmu".

AgneseZ
PARTNER

autors AgneseZ

laidiens.PNG

autors Anita Barbane

Pārbaudīju, viss strādā korekti.

Jāskatās dati. Vajadzētu sazināties ar savu konsultantu, lai varētu novērtēt situāciju.

AgneseZ
PARTNER

autors AgneseZ

Bet vai tā varētu būt, ka nestrādā funkcija, kur pie Uzskaites parametriem ielikts ķeksis "Nepielietot nodokļu atvieglojumus nākamajos periodos"? Jo izskatās, ka šis nestrādā.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām