Anonymous
Neattiecas

Excel spraudnis - hidden sheet, protected workbook

autors Anonymous

Interesē, kas mainījies un vai būs vēl iespējams lietot datus no slēptas lapas un aizsargātā darba grāmatā.

 

Pavasarī veidojot publicēto atskaiti, iegūstot datus no Horizon excel, izveidojot nepieciešamo atskaiti ar formulām citā lapā, varēju no Horizon iegūto lapu slēpt, jaunajai lapai uzlikt aizsardzību, lai lietotājs nevarētu datus mainīt un viss darbojās. Horizon datus varēja pārlasīt.

Šobrīd, līdzko lapai tiek uzlikts Hide, tā kļūdas paziņojums.hidden_sheet.jpg

Šī iespēja slēpt lapu un aizsargāt pret labošanu ir vajadzīga. Vai ir kādi ieteikumi? Varbūt kādu ļoti vienkāršu knifiņu neievēroju?

 

4 ATBILDES 4
Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

Pamēģiniet atjaunojot datus atrasties tieši tai lapā kurā tiek ielasīti dati no Horizon ( cik sapratu Jums ir paslēpta) 

Man arī kaut ko līdzīgu ( neatceros precīzu kļūdas paziņojumu) izmeta kad failā kur ielasu datus bija veidotas papildlapas formā TABULA   . Ja veicot komandu atjaunot datus atrados šai lapā papildus izveidotajā lapā nevis lapā kurā tiek ielasīti dati no Horizona) bija problēma. 

Līdzko atrados lapā  kurā ienāk dati no Horizona- viss notika. 

Tagad vienkārši uzmanos un datu pārlasīšanas komandas laikā OBLIGĀTI atrodos lapā lur konkrētajā failā tiek ielasīti kaut kādi dati no Horizona. 

Un vēl- pamanīju ka ja nav jaunizveidotā lapa ar formulām pārveidota par eksel tabulu arī nebija domstarpības ar datoru atjaunojot datus. 

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Ja lapa, kurā ielasās dati no Horizon nav slēpta, var pārlasīt datus bez problēmām/ kļūdu paziņojumiem esot jebkurā darbgrāmatas lapā, vienkārši procesā aktīvais skats paliek pārlasītā Horizon lapa(varbūt te tā problēma, ka ir uzdots atvērt atjaunotos datus apskatei, bet, ja dati slēptā lapā - kļūda).

 

Kā iepriekš rakstīju - agrāk nebija šāda problēma, varēju slēpt, dati pārlasījās un smuki iekrita manis izveidotajā atskaitē un vēl varēju uzlikt aizsardzību pret datu labošanu. 

Accepted solution
Gunta Germane
CHAMPION **

autors Gunta Germane

Paspēlējos  ar savu failu.:

secināju:

1 ja lapai kurā ielasa dati uzlikta aizsardzība- nevar datus ielasīt jo lapa aizsargāta pret izmaiņām 

2 Ja lapai noņem aizsardzību un lapu paslēpj:

2.1 pārlasīt pa vienam- izmet kļūdu ( to pašu ko rakstījiet) 

2.2. Pārlasīt visu- dati atjaunojas un pārlasās. 

 

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous (Atjaunots ‎18-07-2018 15:19 ( )

Paldies!

"Pārlasīt visu" pieļauj lapu slēpt(lietoju arī xlsheetveryhidden) un arī aizsargāt gan lapu, gan darbgrāmatu. Urā! Dati tiek ielasīti un izmaiņas ir redzamas citā lapa izveidotajā atskaitē.

Paldies!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām