LigitaZagare
CONTRIBUTOR *

Ģenerēt izejošo maksājuma uzdevumu algām

autors LigitaZagare

Labdien! Ir izveidots "Izmaksu saraksts uz bankām" - nospiežot pogu Ģenerēt izejošo maksājuma uzdevumu, sistēma izdot kļūdas paziņojumu: Nav norādīts savs bankas rēķins! Saskaņā ar aprakstiem, būtu jāparādās logam: Rēķina izvēle, taču to nekur neatrodu.

3 ATBILDES 3
Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Vai nu Jums nav uzstādīts noklusēts bankas rēķins, kurš ir pamata un galvenais vai arī var dokumenta tipā pie parametriem/laukiem norādīt vienkārši savu noklusēto, kurš vienmēr parādīsies dokumentā un pie vajadzības to nomainīt, kas atvērsies dokumentu ģenerācija

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
LigitaZagare
CONTRIBUTOR *

autors LigitaZagare

Viss sanāca- uzstādīju noklusēto bankas rēķinu. Paldies liels!!!

autors Modrīte Šiškova

Ja ir nepieciešamība maksāt no vairākiem bankas rēķiniem un lai sistēma piedāvātu izvēli, tad ir jābūt ieliktai aktivitātei pie Sistēma -Uzstādījumi-Kontroles un vides parametri sadaļā Algas ''Piedāvāt maksātāja rēķina izvēli, pirms ģenerēt vairākus MU no izmaksu saraksta uz bankām''. Šī iespēja parādās, kad izmaksu rindas tiek iezīmētas izmaksu sarakstā.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām