liegab
CONTRIBUTOR ***

Inventāra saraksta veidnes lauku skaidrojums

autors liegab

Labdien,

Gribētu veikt inventāra kartiņu informācija spapildināšanu, izmantojot Inventāraexcel veidni un ir neskaidrs jautājums, kas slēpjas zem kolonas ar nosaukumu Dokumenta tipa.Kods.

Ja visi pārējie lauki man jautājumus nerada, tad nesaprotu, kas ir jānorāda šajā laukā? Kur ir iespējams atrast veidnēs iekļauto lauku skaidrojumu?

3 ATBILDES 3
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Principā šādiem dokumentiem jābūt Leģenda, kur tiek skaidroti nepieciešamie lauki, kuros var būt kaut kas specifisks vai arī, kā piemēru, Dok. tip.Kodi.

 

Šis lauks paredzēts, lai Jūs norādītu kādu dokumentu Jūs veidosiet, piemēram, ja runājot par klientiem, tad var būt Debitori un Krediotir un šie ir divi dažādi dok.tipi un attiecīgi, piemēram, vienam būs Kods - Deb un otram- Kred. Tad tajā laukā norādāms, kas tad būs izveidots.

 

Ja veidnē nav Leģendas, tad aizejiet uz Sistēma- Uzstādījumi - Dokumnetu tipi.  Atrodiet to dokumentu un paskatieties kāds Kods ir šim dokumentam un attiecīgi to norādiet pretī katrai rindai ko ievadīsiet caur veidni laukā Dok.tip.Kods 🙂

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
liegab
CONTRIBUTOR ***

autors liegab

Ok, sapratu procesu un atradu skaidrojumus.

 

Aizpildu veidnes laukus + pielieku vērtību apraksta laukā, jo mums ir vēlma papildināt inventāra kartiņas ar nosaukumu, ko pievienojam laukā Apraksts, bet saņemu paziņojumus no sistēmas, ka Numurs vērtība nav unikāla.

Kā ir iespējams, ka Numurs vērtība nav unikāla, ja nav iespējams vienu un to pāsu numuru piešķirt vairākiem inventāriem?

 

Accepted solution
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

autors Vitālijs Puškovs

Lai labotu esošo informāciju programmā ir nepieciešams pie aizpildes atzīmēt ķeksīti pie opcijas "Esošo datu labošana". Ja tur nav ķeksītis, tad veidne veidos jaunus ierakstus. Domāju, ka Jums nebija atķeksēts un tika izveidots jauns inventārs nevis labots esošais.

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām