gunta2
CONTRIBUTOR *

Inventarizācijas rezultāta dokuments - kombinācija 1 komisija un 1 atbildīgā persona

autors gunta2

Kā izveidot inventarizācijas rezultāta dokumentu kombinācijā 1 komisija un 1 atbildīgā persona. Ielasot datus no datu termināla vienai komisijai ir dati par vairākām atbildīgajām personām.

1 ATBILDĒT 1
Accepted solution
amandaleja
VISMA

autors amandaleja

Labdien, @gunta2 !

 

Lai inventarizācijas rezultāta dokuments no programmas “Inventarizācijas pārvaldnieks” uz Horizon tiktu padots kombinācijā 1 komisija + 1 atbildīgā persona, ir nepieciešams:

  1. uzstādīt Horizon vismaz 605.versiju;
  2. nepieciešams atjaunināt programmu “Inventarizācijas pārvaldnieks” uz vismaz 1.5.38 versiju;
  3. nepieciešams atjaunināt Android lietotnes (lietotne datu terminālī, ar kuru veic skenēšanu) uz vismaz 1.5.27 versiju.

Programmatūras atjaunošanas darbi jāveic pirms inventarizācijas uzsākšanas vai arī tad, kad tiek noslēgta inventarizācija, taču paralēli inventarizācijai to darīt nedrīkst.

 

Iesaku Jūs iepazīties ar svarīgāko informāciju, kuru nepiciešams ņemt vērā, uzsākot elektronisko inventarizāciju apmeklējot šo saiti: https://community.visma.com/t5/Zinasanu-baze/Elektroniskas-inventarizacijas-process-soli-pa-solim/ta...

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām