AgneseZ
PARTNER

Izmaksu saraksts algām uz ārzemju kontiem

autors AgneseZ

Labdien!

Radusies problēma ar izmaksu sarakstiem darbiniekiem, kuriem bankas konti ir ārzemju bankās (Revolut, Paysera utt.). Izveidojot izmaksu sarakstu un eksportējot, pašā programmā nekādas problēmas nerodas, taču bankā šo sarakstu atverot uzrāda kļūdu tieši darbiniekiem ar ārzemju kontiem. Līdz ar to nevar pārskaitīt algu ar eksporta failu.

Kādas darbības jāveic programmā, lai šo problēmu novērstu?

5 ATBILDES 5

autors Anita Barbane

@AgneseZ 

Kas rakstīts kļūdu paziņojumā? Vai eksportējot algu uz ārzemju kontu ir nepieciešama vēl kāda papildus informācija?

AgneseZ
PARTNER

autors AgneseZ

Kļūdas paziņojumā bankā rakstīts - "Fails nesatur korektus maksājumus"

PmtInfId: PAY20210521090027 (#1), InstrId: 1386001 (#1)

Mass payment can contain only domestic payments

autors Anita Barbane

Tiem darbiniekiem, kuriem ir ārzemju konts, jāveido "Izmaksu saraksts uz bankām" un katram darbiniekam tiek veidots savs maksājuma uzdevums. Pārējiem darbiniekiem var veidot izmaksu sarakstu kā līdz šim ar sarakstu.

AgneseZ
PARTNER

autors AgneseZ

Izmaksu saraksts tiek veidots šādi: "Izmaksu saraksts uz bankām" un pievieno vienu darbinieku ar ārzemju kontu. Tad nospiež "Ģenerēt MU" un izveido maksājuma uzdevumu, bet ir neaktīva poga "Izmaksu saraksta eksporta metodes" un līdz ar to nevar vispār nosūtīt failu uz banku.

Tiek mēģināts arī otrs variants: "Izmaksu saraksts bankā", pievieno to pašu vienu darbinieku, izveido MU un tad var xml nosūtīt uz banku, bet bankā uzrāda to pašu kļūdu, kuru iepriekš minēju.

Accepted solution
Anita Barbane
VISMA

autors Anita Barbane

"Izmaksu saraksts uz bankām" izveido MU, bet sūtīšana uz banku notiek caur Dokumenti -> Banka -> Maksājuma uzdevumi un uz banku tiek nosūtīts kā jebkurš cits bankas MU.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām