Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

Komandējumi

autors Vitālijs Puškovs

Sveiki visiem!

 

Kurš varētu padalīties ar info vai darbībām, kuri ir sakonfigurējuši korekti komandējumu pieteikumu/atskaišu plūsmu? Vairāk interesē tieši atskaites, precizāk pēc komandējuma atgriešanās, atskaitē tiek pievienoti papildus izdevumi, piemēram, biļete. Kā nodrošināt veiksmīgu dokumentu plūsmu un paziņojumu atbildīgām personām, ja atskaite pēc scenārija nonāk pie vienas personas, bet paziņojumu vai info par papildus izdevumiem būtu jānonāk līdz grāmatvedei?

 

Respektīvi, kā tiek korekti salikts scenārijs un info nodošana?

Paldies! 

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
5 ATBILDES 5
Accepted solution
Diāna Bomiņa
VISMA

autors Diāna Bomiņa

Labdien @Vitālijs Puškovs!

 

Saskaņošanas plūsmas konfigurācija ir atkarīga no tā, kāda saskaņošanas plūsma ir pieņemta Jūsu uzņēmumā attiecībā pret komandējuma atskaitēm. Mana pieredze liecina, ka komandējuma atskaitē vienā no etapiem tomēr liek arī grāmatvedību, lai grāmatvedība varētu pārbaudīt datus, papildināt vai labot tos. Kā arī, ja Jums ir persona, kuru vienkārši vēlaties informēt, piemēram, ka komandējuma atskaite ir apstiprināta, bet persona nav atskaites saskaņotājs, tad tīri informatīvu e-pastu noteiktai personai var panākt ar e-pastu konfigurāciju. Tādam nolūkam ir paredzēti tādi lauki, kā e-pasta adrese vai persona. E-pasta adresē var norādīt brīvā formā e-pastus, kuri saņems paziņojumu, bet personas laukā var norādīt personu no personu saraksta. Kā arī, protams, ir jāpievieno e-pasta šablons tām darbībām, par kurām šiem cilvēkiem ir jāsaņem paziņojums, ja tas ir par atskaites apstiprināšanu, tad šablons tiek pievienots laukā "Apstiprināts". 

 

atskaite.png

 

Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

Kurā versijā ir pieejams lauks E-pasta adrese? Jo 605. versijā tāda nav

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"
Vitālijs Puškovs
ACTIVE CONTRIBUTOR *

Ok, bet tad sanāk, ka grāmatvedim šā vai tā ir jāpārbauda katra atskaite uz iespējamiem izdevumiem, ja persona nav viņu informējis vai paziņojis?

Ar cieņu,
Vitālijs Puškovs
E-pasts: vitalijs.puskovs@jr.lv
SIA"Jānis Roze"

Par e-pasta lauku - šim laukam noteikti jābūt 605. versijā. Lūdzu, uzspiediet dzeltenā zibens pogu

 

Screenshot_6.png

 

Kā arī parasti grāmatvedis pārbauda atskaiti un precīzi @Ludmila_M_ raksta, ka atskaite tāpat ir jāiesniedz, pat ja nekādi papildu izdevumu dokumenti nav, jo ir vēl dienas nauda. Līdz ar to ir ieteikums iekļaut grāmatvedību saskaņošanas scenārījā, taču tiesa, ka pie grāmatvežiem šī atskaite nonāks visos gadījumos, arī tad, ja nav nekādi papildu izdevumi. Nav iespējams izveidot saskaņošanas plūsmu ar pazīmi, ka pie grāmatveža nonāk atskaite uz saskaņošanu tikai gadījumos, kad atskaitē ir norādīti kādi čeki.

Accepted solution
Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Atskaite tāpat būtu jāiesniedz, pat ja nekādi papildu izdevumu dokumenti nav.Jo dienas nauda jau tāpat ir, un tā ir jānoraksta.

Var iekšējā metodikā noteikt, ka gadījumos, ja nav citu dokumentu, vai piem 2 nedēļu laikā nekas netiek iesniegts, tad grāmatvedim ir tiesības apstiprināt atskaiti un slēgt. Un attiecīgi pēc tam vairs papildus neko iesniegt nedrīkst.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām