ermado
CONTRIBUTOR ***

Numuru unikalitātes grupa

autors ermado

Sveiki!

Saņemšanas pavadzīmēm izmantoju vienu dokumenta tipu gan PVN 21%, gan reversajam PVN.

Attiecīgi vēlos kontrolēt saņemšanas PZ numura unikalitāti klientam katrā PVN kategorijā. 

Pēc atjaunošanas uz 585. versiju, saskāros ar kļūdu, ko izraisa numuru unikalitātes grupas izmantošana. Šī unikalitētes grupa ilgstoši veiksmīgi darbojās līdz veicu programmas atjaunošanu. Problēmu rada PVN kategorijas izmantošana grupas nosacījumos.

Šķiet, ka tā varētu būt programmas kļūda, jo līdz šim viss darbojās un netika veiktas nekādas izmaiņas konfigurācijā.

2 ATBILDES 2
ermado
CONTRIBUTOR ***

autors ermado

Paldies par mājienu, kurā virzienā meklēt! 😊

Jāsaka, ka šis jaunieviestais unikalitātes kontroles veids veiksmīgi bija realizējams arī iepriekšējās versijās, izmantojot unikalitātes grupu, kā to uzrādīju savā šīs tēmas pirmajā ziņā. Savukārt jaunajā izpildījumā tika "salauzta" iespēja izmantot unikalitātes grupu, kurā nosacījumos tiek izmantota PVN kategorija. 

Jā, jaunajā variantā panākt vēlamo rezultātu ir vienkāršāk, taču ir neiespējami iedomāties, ka zem "Unikāls pret dokumenta lauku Klients" ir jāsaprot arī vēl PVN kategorija. Manuprāt šīnī vietā izvēlnes rindu "Klients" būtu jāataino "Klients + PVN kat."

Accepted solution
Raita Reine
VISMA

autors Raita Reine

Labdien, @ermado !

 

Jā, 585.v. bija izmaiņas saistībā ar unikalitātes kontroli. Citēju no versijas apraksta: "Dokumentu unikalitātes kontrolēšanas opcija “Klients” papildināta ar jaunu pārbaudi, kas numura unikalitāti kontrolē pret dokumentā norādīto klientu un PVN kategorijas PVN veida pazīmi."

 

Lūgums pieteikt pieteikumu atbalsta sistēmā vai savam apkalpotājam, lai varam jūs identificēt un apmainīties ar sīkākām detaļām par problēmu.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām