Diāna 11
CHAMPION **

komandējums_atsaukts_avanss izmaksāts _atmaksāts

autors Diāna 11

Labdien!

Kas un kā pareizi jādara, ja darbiniekam bija apstiprināts pieteikums un rīkojums par komandējumu (izveidota prombūtne), bet pirms komandējuma saslimst un ir rīkojums par komandējuma atsaukšanu (anulēta prombūtne) un naudas atmaksu.

Nauda - dienas un avanss atmaksāts.

Paldies!

 

5 ATBILDES 5
Accepted solution
Modrīte Šiškova
VISMA

autors Modrīte Šiškova

Labdien!

Ja tiek anulēts prombūtnes dokuments -komandējums, tad tālākās darbības ar darba laika tabeli ir atkarīgs no tā, kā ir veikta komandējuma konfigurācija un jau ir paspēts izdarīt ar darba laika tabeli.

1. Ja samaksas veidam -Komandējums ir aprēķina veids ''Nerēķināt'', tad darba laika tabelē alga tiek aprēķināta arī pa visām komandējuma dienām.  Anulē prombūtnes dokumentu, bet darba laika tabelē nekādas izmaiņas neveic. Pie algas aprēķina tiek mīnusotas komandējuma dienas.

2. Ja  samaksas veidam -Komandējums ir aprēķina veids ''Pēc likmes'', jeb tiek aprēķināta summa prombūtnes dokumentā un dokumentu anulē, tad darba laika tabelē ir šādas darbības:

a) ja tabele nav bijusi aprēķināta, tad darbinieku dzēš no tabeles un pievieno no jauna;

b) ja tabele bija jau aprēķināta, tad veido jaunu tabeli, kur norāda dokumenta datumu, kad bija komandējums, aprēķina datums, kad būs pārrēķins un ielasot darbinieku jābūt nostrādātām dienām ar plus zīmi.  Pie algas aprēķina tiks veikts pārrēķins par prombūtnes dokumentu un aprēķināta alga.

Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Ludmila_M__0-1674557905151.png

 

Diāna 11
CHAMPION **

autors Diāna 11

To jau mēs zinam, BET kāpēc tad algās tabelē uzrādās dienas, ka ir komandējuma, TĀTAD tas nav viss, kas jādara!

Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Tad jāanulē prombūtne-Komandējums

Diāna 11
CHAMPION **

autors Diāna 11

Kā sākumā rakstīju, TAS darīts!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām