Bordopties
- Als nieuw markeren
- Als gelezen markeren
- Bladwijzer
- Abonneren
- Printervriendelijke pagina
- Ongepaste inhoud melden

Anonymous
Niet van toepassing
ValidSign integreren in Youforce (SLSR-I-606)
08-03-2021
17:37
door
Anonymous
De digitale handtekening in Youforce is te beperkt en verplicht de organisatie om de output in PDF te generen via Template beheer. Dit starre mechanisme heeft ons doe besluiten om te gaan werken met ValidSign omdat het systeem meer biedt:
- Flexibele werkstroom
- Word als input
- Losse niet te tekenen bijlages toevoegen
- Niet blokkerend op het verder proces
- Breder in te zetten dan alleen het HR proces
Graag zouden wij een integratie zien met de API van ValidSign zo dat het beste van twee werelden samen kunnen komen.
Onze hoogste prioriteit is om documenten van ValidSign naar het personeelsdossier te kunnen krijgen en de daarop volgende prioriteit is van HRSS naar ValidSign
4 Opmerkingen
U moet een geregistreerde gebruiker zijn om hier een opmerking toe te voegen. Als u al geregistreerd bent, moet u zich aanmelden. Als u zich nog niet hebt geregistreerd, moet u zich registreren en aanmelden.