Jauns EDS formāts atskaitei "Ziņas par darba ņēmējiem"

autors Anita Barbane

Informējam, ka no 14.03.2023 ir spēkā jauna dokumenta „Ziņas par darba ņēmējiem” versija (dokumenta XML failā mainījies dokumenta versijas identifikators uz DokZDNv3).

 

Izmaiņas tiks iekļautas tuvākajos Horizon 605. un 610.versijas laidienos. Ja atskaiti nepieciešams nodot līdz tam, to var veikt, veicot tajā nelielas izmaiņas: dokumenta sākuma un beigu tagos, kur šobrīd ir versija DOKZDNV2, tā jānomaina uz DOKZDNV3.

AnitaBarbane_0-1678785871026.png

Lai to izdarītu, no programmas izveido eksporta failu kā līdz šim. Atrodiet eksportēto failu mapē, kurā tas tika saglabāts. Ar labo peles taustiņu jānoklikšķina uz faila un jāizvēlas Edit jeb Rediģēt. Labošanai var izmantot programmas kā Notepad, WordPad vai Notepad++.

 

Kad fails atvērts, tajā veic labojumus, un pēc tam salaboto failu ielādē EDS sistēmā. Lai ātrāk atrastu tās vietas dokumentā, kur jāveic izmaiņas, var izmantot īsceļu Ctrl+F (meklēšana).

1 Komentārs

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām