Publicēta 605. versija

autors Mija Zaļūksne (Atjaunots ‎05-10-2022 12:38 autors Didzis Liepiņš VISMA )

 

Horizon pamatsistēma

 

Sistēmas pārvaldība

Dažādi nelieli uzlabojumi saskarnē, lietotāju pārvaldībā un saskaņošanā >>

 

Grāmatvedība

Kase un banka

 

Automatizēta bankas importa apstrāde gadījumos, kad vienā maksājumā tiek saņemta summa par vairāku līgumu rēķiniem

 

Nekustamo īpašumu pārvaldības sfērā vienam klientam var būt vairāki līgumi, un katram līgumam veidojas atsevišķi rēķini. Šādās situācijās klients mēdz maksāt par visiem saviem rēķiniem ar vienu maksājumu .

 

Mēdz būt arī situācijas, kad tiek maksāts gan par savu līgumu, gan cita klienta līgumu (piemēram, meita maksā par savu un par vecmāmiņas līgumu).

 

Līdzīga situācija var būt arī pašvaldībām sniedzot dažādus maksas pakalpojumus iedzīvotājiem. Piemēram, vecākam ir noslēgti vairāki līgumi par dažādiem pakalpojumiem (bērna ēdināšanu, pulciņiem utt.), līdz ar to ir vairāki rēķini katrs uz savu līgumu. Arī šādās situācijās vecāks maksā ar vienu maksājumu par visiem rēķiniem. 

 

Bankas importa apstrāde gadījumos, kad vienā maksājumā tiek saņemta summa par vairāku līgumu rēķiniem, iepriekš prasīja papildu manuālas darbības, kas, savukārt, radīja iespēju kļūdīties. 

 

Turpmāk šādās situācijās maksājumu apstrāde notiks automātiski. 

Uzzināt vairāk >>

 

Citi uzlabojumi kasē un bankā, apgādē un realizācijā >>

 

 

Algas un personāls

Darba samaksa

 

Papildināta integrācija ar VID EDS API

 

Papildus darba devēja ziņojumam, turpmāk, izmantojot EDS API servisu, uzreiz no Horizon ir iespējams nosūtīt un iesniegt atskaiti "Paziņojums par fiziskajai personai izmaksātajām summām (Paziņojums par IIN)".

 

Integrācija ar EDS API nodrošina iespēju automātiski nosūtīt dokumentus no grāmatvedības sistēmas uz VID EDS. Tas nozīmē, ka vairs nav jāveic atskaišu saglabāšana XML formātā datorā ar mērķi tās manuāli augšupielādēt VID EDS.

Uzzināt vairāk >>

 

Citi uzlabojumi personālā, darba samaksā, darba laika plānošanā un komandējumu uzskaitē >>

 

 

Noliktavas uzskaite

 

Neliels uzlabojums - atlaižu kārtošana atlaižu matricā

 

Atlaižu matricā uzlabota funkcionalitāte - tagad ievadot jaunas atlaides, tās ir iespējams pārbīdīt uzreiz uz augšu vai apakšu. Atlaides sistēmā tiek piemērotas kārtošanas secībā: pirmais izpildās nosacījums, kas ir saraksta augšpusē.

 

Klientiem, kas ikdienā bieži izmanto atlaides, vairs nebūs jaunā atlaide jāvirza uz saraksta augšpusi pa vienam ierakstam.

 

Ja nepieciešams atlaidi deaktivizēt, to varēs pārsūtīt uz saraksta apakšu.

 

MijaZaksne_0-1663066219217.png

 

Resursu uzskaite

e-inventarizācija

 

Inventarizācijas procesa uzlabojumi un sarakstu elektroniskais apliecinājums

 

Veikti uzlabojumi inventarizācijas procesa atbalstam, kā arī izstrādātas iespējas, lai nākamajā HoP versijā nodrošinātu atbalstu inventarizācijas sarakstu elektroniskai apliecināšanai, kas ļaus atteikties no papīra plūsmas un ietaupīt laiku parakstu vākšanai.

Uzzināt vairāk >>

 

 

Horizon papildu funkcionalitāte

 

Norēķini

 

Neliels uzlabojums Luminor bankas tiešsaistes risinājumā

 

Sākot no 600. versijas, Horizon ir pieejams Luminor tiešsaistes bankas risinājums (lasīt vairāk), kurā ir iekļauta tikai konta izrakstu saņemšana.

 

605. versijā risinājums ir papildināts arī ar maksājumu nosūtīšanas un maksājumu statusu saņemšanas iespēju.

Vairāk par izmaiņām>>

 

 

Loģistika

Dažādi nelieli uzlabojumi loģistikā >>

 

 

 

Kā saņemt versiju?

Mākoņpakalpojama klienti jaunāko versiju saņems tuvākajā ceturtdienā. Ja neesat mākoņpakalpojuma klients, tad Horizon versijas iespējams lejupielādēt šeit. To iespējams izdarīt arī caur Horizon (nonāksiet klientu zonā jau kā ielogojies lietotājs).

 

Kur var uzzināt par attīstības plāniem?

Lai savlaicīgi uzzinātu par plānotajām izstrādēm un iesaistītos produkta attīstībā ar savu balsi un komentāriem, aicinām apskatīt attīstības ceļa karti!

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām