Iznākusi jauna Numo versija!

autors ritagolde (Atjaunots ‎15-02-2024 15:58 autors ritagolde VISMA )

🎉 Ar prieku ziņojam, ka ir iznākusi jauna Numo versija!

 

Papildu dažādiem uzlabojumiem darba laika plānošanas modulī (atjaunota instrukcija atrodama sadaļā "Zināšanu bāze"), no šodienas pieejami arī divi jauni Numo platformas moduļi.

🌟 Lietotāju pārvaldība

Lietotāju pārvaldībā iespējams izveidot lietotājus un piešķirt tiem privilēģijas darbam ar darbplūsmu un darba laika plānošanas moduļiem.

 

Pēc lietotāju izveides, lietotāji saņem paziņojumu e-pastā par lietotāja aktivizēšanu Numo.

🌟 Darbplūsmas

Darbplūsmās iespējams izveidot dokumentu saskaņošanas scenārijus darba laika grafika un fakta dokumentiem.

 

Darbplūsmu pārvaldnieks spēj veidot jaunas darbplūsmas, veidojot apstiprināšanas soļus, norādot to izpildītājus no iepriekšdefinētām lomām, kā arī spēj izveidot jaunas lomas. Lietotājam draudzīgā saskarnē iespējams pielāgot soļu secību, kā arī redzēt darbplūsmas kopsavilkumu.

 

Darbplūsmu izpilžu sadaļā pieejams pārskats par visām aktīvajām darbplūsmām un iespējams atsekot kļūdas darbplūsmu izpildē.

🌟 Uzdevumu saraksts

Pieejams arī uzdevumu saraksts, kurā, lietotāji, kas iekļauti darba laika plānošanas dokumentu saskaņošanā saņems apstiprināšanas uzdevumus. Iespējama arī navigācija uz darba laika plānošanas moduli ērtai darba laika plānošanas dokumenta apskatei. 

SVARĪGI Klientiem, kas šobrīd izmanto Numo demo versiju, būs nepieciešams veikt migrācijas darbus uz jaunu vidi. Par migrācijas darbu plānošanu ar Jums sazināsies Jūsu Klientu panākumu vadītājs.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām