Kā Horizon ģenerē brīdinājumus?

15-12-2021 12:39 (Atjaunots 10-12-2021)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 1543 Skatījumi

Horizon piedāvā iespēju nosūtīt uz Horizon ziņojumiem vai e-pastu brīdinājumu, par kāda saraksta saturu izmantojot noteiktu filtru. Lai ģenerētu brīdinājums, jābūt izveidotam brīdinājuma aparakstam - par to sīkāk šeit.

 

Brīdinājumus var izsūtīt ar noteiktu regularitāti izmantojot automatizētos darbus vai ģenerēt pēc vajadzības lietotajam izsaucot darbību.

 

Lai brīdinājumi ģenerētos automātiski, katram brīdinājuma aprakstam jāveido Automatizētais darbs ar klasi "Brīdinājumu ģenerēšana".

 

Sistēma - Uzstādījumi - Automatizētie darbi

 

Automatizētajam darbam jāapraksta kods un nosaukums. Izpildāmā objekta klase jānorāda "Brīdinājumu ģenerēšana". Jāizvēlas Horizon serveris, kas veiks šo darbu. Lapaspusē Palaišanas uzstādījumi jāapraksta darba izpildes regularitāte. Lapaspusē Objekta konfigurācija jāizvēlas atbilstošais brīdinājumu apraksts.

 

IlgaAndersone_0-1638363180717.png

 

Sīkāk par automatizēto darbu veidošanu un darībību šeit.

 

Lai brīdinājumus uzģenerētu manuāli, brīdinājumu aprakstu sarakstā jālieto darbība "Brīdinājumu ģenerēšana".

 

Pamatdati - Uzņēmums - Brīdinājumu apraksti

 

IlgaAndersone_0-1638444273199.png

 

Pēc manuālās brīdinājumu ģenerēšanas sistēma atvērs sarakstu ar izveidotajiem brīdinājumiem.

 

Katram brīdinājuma saņēmējam tiek veidoti brīdīnājumi Horizon-ā. Tas attiecās arī uz gadījumiem, kad brīdinājumi jāsūtā vienīgi e-pastā. Visus uzģenerētos brīdinājumus iespējams apskatīt Sistēma - Notikumi - Brīdinājumi. 

 

IlgaAndersone_0-1638444670551.png

 

Uzmanību! Ja brīdinājums tika saģenerēts pirms 590. versijas uzlikšanas un tā saņēmējs ir persona. Apskatot brīdinājumu datus Horizon, var saņemt paziņojumu, ka dati nav pieejami. Aicinām atkārtoti ģenerēt brīdinājumu, jau ar 590. versiju, lai apskatītu aktuālos brīdinājumu datus.

 

Saņēmējiem ar tipu Personas lauks vai E-pasta lauks , sistēma ģenerē tik daudz brīdinājumu, cik ir unikālu adresātu, reģistrējot pie katra brīdinājuma uz kuru adresi tika nosūtīts brīdinājums vai kurai personai tas būs pieejams Horizon-ā. 

 

Ģenerējot brīdinājumus un attēlojot tos lietotājiem, sistēma ņem vērā personai piesaistītā Horizon lietotāja tiesības - lomas, administratīvos filtrus un mainīgos, un attēlo datus, kurus drīkst attēlot šim lietotāja.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām