Kā ikdienā palīdz dokuments Cenu piedāvājums?

26-07-2018 09:11 (Atjaunots 26-07-2018)
  • 2 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 1487 Skatījumi

Loģistikas cenu piedāvājumu izmanto, lai izteiktu klientam piedāvājumu par preču piegādi ar norādītajām cenām.

 

No parastā loģistikas piedāvājuma šis dokuments atšķiras ar to, ka tas kalpo kā mehānisms automātiskai līgumcenu izveidei sistēmā. Lai sāktu lietot šo dokumentu, vispirms jāizveido dokumenta tips.

 

Sistēma - Uzstādījumi - Dokumentu tipi

 

Veidojot jaunu dokumenta tipu, jāizvēlas dokumenta veids “Cenu piedāvājums”.

 

Dokuments atrodas sarakstā Dokumenti - Loģistika - Piedāvājumi, tā aizpilde notiek tāpat kā pārējos loģistikas dokumentos. Nosūtot šo piedāvājumu klientam, to saglabā ar statusu Piedāvāts.

 

1.jpg

 

Kad no klienta saņemta apstiprinoša atbilde, piedāvājumu sarakstā tiek veikta apstiprināšana Darbības - Apstiprināt, norādot datumu.

 

2.jpg

 

Veicot piedāvājuma apstiprināšanu, sistēma visām dokumentā iekļautajām precēm izveido līgumcenas, kuras turpmāk automātiski tiks ievietotas pārdošanas dokumentos.

 

3.jpg

 

 

Komentāri
autors Aldis_PC_Konsultants

Vai var šo pašu dokumentu izmantot pakalpojumu cenu fiksēšanai? Man nekādi nesanāk izmainīt cenu piedāvājuma statusu no Sagatave uz Piedāvāts, ja dokumentā ir pakalpojumu kartiņas.

Ieva Pudāne
VISMA
autors Ieva Pudāne

@Aldis_PC_Konsultants 

Cenu piedāvājumā nav iespējams fiksēt Pakalpojumu cenas, jo loģistika ir balstīta noliktavas modulī. Vienīgais veids, kā fiksēt Pakalpojumu cenas, ir izmantot Pamatdati > Noliktava > Līgumcenas (jauna līgumcena vai imports caur Excel veidni Darbības > Ārējo datu ielāde)

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām