Piezīmes NĪP rēķina rindiņā (no 575.v.)

15-03-2021 11:42
  • 1 Atbildes
  • 1 vērtējumi
  • 886 Skatījumi

Parasti NĪP līguma ietvaros katru mēnesi tiek izrakstīti rēķini ar fiksētiem pakalpojumiem, taču rēķinā var tikt iekļauti arī papildu pakalpojumi (piem., dažādi sniegtie maksas pakalpojumi, atlaides, korekcijas) uz noteiktu periodu (piem. uz vienu mēnesi, uz pusgadu u.c.).

 

Šādā gadījumā NĪP līgumā tiek pievienota līguma aprēķina metode uz terminētu periodu un iemesls var tikt piefiksēts laukā “Piezīmes”. Līdz šim nav bijusi iespēja NĪP rēķina rindiņā attēlot šo informāciju, tādēļ 575. versijā veikti papildinājumi un līguma aprēķina metodes ievadformā pievienots jauns lauks "Rēķina rindas piezīmes".

 

nip2.PNG

 

Šajā laukā var ievadīt informatīvi paskaidrojošu tekstu, kas automātiski tiks pārnests uz rēķina rindas piezīmju lauku (veicot apjoma aprēķinu, šis teksts tiks pārnests uz Apjoma aprēķina rindas lauku “Piezīmes” un tālāk, veicot Maksas aprēķinu un ģenerējot rēķinus, šis teksts tiks pārnests uz rēķina rindiņas lauku “Piezīmes”).

 

Ja šajā laukā ir ievadīts teksts, tad primāri uz rēķina rindas piezīmju lauku tiek pārnests šis teksts, pat ja apjoma aprēķina metodē lauku grupā “Piezīmes aprēķina rindā” ir ievadīts cits informatīvs teksts.


Ja līguma aprēķina metodei ir veikts apjoma aprēķins jebkurā statusā, tad šis lauks ir nelabojams, lai neatšķirtos informācija, kas tiek nodota klientam.


Jaunā lauka aizpilde pieejama arī no:

  • NĪP līgumu saraksta darbības vedņa Pievienot aprēķina metodi.
  • Aprēķinu metožu saraksta darbības vedņa Piesaistīt līgumiem.
  • Līguma aprēķinu metožu analīzes atskaites darbības vedņa Pievienot līguma aprēķina metodi.
  • Excel veidnes.
Komentāri
AndisN
CHAMPION **
autors AndisN

    Cik paeksperimentēju, manā gadījumā informācija no lauka "Rēķ. rindas piezīmes:" labāk ierakstās rēķina izdrukā, ja tekstu šajā laukā ievada otrajā rindā un ar atkāpi, nevis sākot no augšas. Pretējā gadījumā Piezīmes teksts rēķinā seko aiz Pakalpojuma nosaukuma, un viss kopā neietilpst rēķina rindā, bet dalot, daļa no Piezīmes teksta paslēpjas.

    Taču tas katram uzņēmumam individuāli ir atkarīgs no tā, cik garš teksts ir pašam Pakalpojuma nosaukumam.

10518064.png

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām