Ienākošā maksājuma izveide izmantojot REST

15-12-2023 14:22 (Atjaunots 08-03-2024)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 110 Skatījumi

Ienākošo maksājumu apstrādi no bankām Horizon veic maksājumu importa funkcionalitāte. Ja uzņēmums izmanto kādus maksājumu starpniekus, tad dažkārt maksājums bankā ienāk kopsummā un grāmatvedības uzskaitē tas ir jāsadala pret katru konkrēto klientu/rēķinu. Šādā gadījumā iesakām izmantot sadarbības partnera "virtuālo" bankas kontu, kurā uzskaitīt detalizētos maksājumus un ar bankas pārvedumu ievadīt kopējo maksājumu uzņēmuma bankas kontā. Sīkāk par šo risinājumu šeit

 

Šāda risinājuma gadījumā sadarbības partneris ienākošos maksājumus katram samaksājušajam klientam var pievienot izmantojot REST.

 

Pievienojot ienākošo maksājumu obligāti jānorāda ar kuru dokumenta tipu tas tiks veidots. Ja Horizon ir vairāki dokumentu tipi, tad Horizon lietotāji nosaka kuru dokumentu tipu integrācijai izmantot. Ienākošo maksājumu dokumentu tipu sarakstu iespējams iegūt: 

GET
../rest/TDdmInMu/template

 

 

POST …/rest/TDdmInMu/template/10

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="no"?>
<entity> <resource> <PK_DOKT>10</PK_DOKT> <PAMV_ID>3306</PAMV_ID> <PK_R_ES>1</PK_R_ES> <PK_VAL>3</PK_VAL> <PK_KLIENTS>82</PK_KLIENTS> <DAT_DOK>2019-10-23</DAT_DOK> <DOK_NR>234654</DOK_NR> <SUMMA>100.00</SUMMA> <SUMMA_APM>100.00</SUMMA_APM>
<PK_LIG>118</PK_LIG> <qryPamat> <row> <PAMAT>pamatojuma teksts</PAMAT> </row> </qryPamat> </entity> </resource>

 

PK_R_ES - bankas konta ID (..rest/TDdmSaviRekSarVisi/default)
PK_VAL - valūtas ID (..rest/TsdmValSar/default)
PK_KLIENTS - klienta kartītes sistēmas ID (../rest/TDdmKDebSar/default)
DAT_DOK - maksājuma datums
DOK_NR - maksājuma numurs
SUMMA, SUMMA_APM - maksājuma summa
PK_LIG - klienta līguma sistēmas ID, nav obligāts (..rest/TdmKllig/default)
PAMAT - maksājuma pamatojums

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām