HoP Mana alga

12-01-2023 12:27 (Atjaunots 15-02-2023)
  • 0 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 3430 Skatījumi

Sākot ar 01.01.2023. (sākot no HoP versijas Zander) modulis HoP Mana alga ir pieejams visiem Horizon "Pamats" abonēšanas klientiem, bez papildus abonēšanas izmaksām.

 

Modulī ietilpst divas aplikācijas - Mana alga un IIN:

 

Ievavalde_0-1676444251131.png

 

Moduļa lietotnē Mana alga pieejama:

 

  • Informācija par darbiniekam šajā mēnesī aprēķināto algu, prēmijām, ieturējumiem un samaksātajiem nodokļiem:

 

ArtrsErntreits_1-1673364728144.png

 

  • Izdrukājama algas lapiņa ArtrsErntreits_2-1673364728147.png

    Izdruku katra iestāde/uzņēmums var pielāgot savām vajadzībām);

  • Informācija par reģistrētajiem apgādājamiem;
  • Vēsturiskie dati par atalgojumu pieejami arī grafiskā attēlojumā:

 

ArtrsErntreits_3-1673364728149.png

 

Moduļa lietotnē IIN ir iespējams apskatīt, izdrukāt Paziņojumu par fiziskai personai izmaksātajām summām par izvēlēto gadu.

Lai sāktu lietot risinājumu

 

1. Vispirms tas jāpiesaka Horizon Abonēšanas centrā: https://www.visma.lv/horizon-abonesanas-centrs/apjoma-palielinasana/

 

MijaZaksne_0-1675689500476.png

 

2. Kad risinājums būs pieejams lietotājiem, saņemsiet ziņu no sava Horizon apkalpotāja:

  • ja jau izmantojat HoP - apstiprinājumu, ka modulis ir pieejams;
  • ja HoP vēl neizmantojat - informāciju par HoP instalāciju (klientiem mākoņrisinājumā to veic Visma; pārējos gadījumos - klients pats vai Visma pēc klienta pasūtījuma).

3. Kamēr gaidāt apstiprinājumu, zemāk pieejama instrukcija nepieciešamajai konfigurācijai Horizon.

 

Horizon uzstādījumi algas lapiņas attēlošanai HoP

 

Sistēma - Uzstādījumi - Uzskaites parametri → lpp. <Horizon WEB>:

 

Jāiespējo Algu lapiņas un jāpievieno atskaite (izdruka) mēneša algas lapiņām un IIN atskaitei:

 

Ievavalde_1-1676444043454.png

 

Ja šobrīd sūtiet algas lapiņas e-pastā, un pielāgotā algas lapiņas izdruka atrodas pēc ceļa:

Sistēma - Uzstādījumi - Dokumentu un pārskatu formas - Personāls/Algas - Algas - Kopējā algu lapiņa, to ir iespējams pārvietot uz Sistēma - Uzstādījumi - Dokumentu un pārskatu formas - Personāls/Algas - Algas - Kopējās algu lapiņas, lai izdruku būtu iespējams attēlot HoP.

 

To var paveikt, izvēloties izdrukas formu, ko izmantot HoPam un eksportējot to no sistēmas, norādot Save as type: Delphi forma

 

Ievavalde_2-1676446212123.png

 

Eksportētā formā atkal jāimportē atpakaļ sistēmā, ieejot atskaišu formu grupā: Sistēma - Uzstādījumi - Dokumentu un pārskatu formas - Personāls/Algas - Algas - Kopējās algu lapiņas:
Ielasot formu, jānorāda File of type: Delphi forma, jāievada formas nosaukums un apraksts.
 
Ievavalde_1-1676446087681.png

 

 Pēc tam izdruku būs iespējams izvēlēties uzstādījumos.

 

WEB lietotāju izveide un pieslēgšanās HoP

 

Lai darbinieki varētu piekļūt HoP, tiem jāveido WEB lietotāji. Detalizētāk par WEB lietotāju izveidi un deaktivizāciju var izlasīt ŠEIT.

 

Ja iestādē / uzņēmumā ir izvēlēts Visma HoP pašapkalpošanās sistēmai pieslēgties ar lietotājvārdu un paroli, tad visvienkāršākais veids, kā  darbiniekus informēt par WEB lietotāja izveidi, ir izsūtīt WEB lietotāja paroles aktivizēšanas saiti. Sīkāk par to, kā veikt konfigurāciju paroles saites izsūtīšanai, var izlasīt ŠEIT.

 

Ja vēlaties izmantot OpenID autentifikāciju (Google vai Microsoft), lai pieslēgtos pie HoP, tad papildus informāciju par šo pieslēgšanās veidu var izlasīt ŠEIT.

 

Modulis Mana alga visiem HoP lietotājiem piešķirsies automātiski pie pirmās pieslēgšanās sistēmai:

 

ArtrsErntreits_5-1673364728157.png

 

Izceltā tēma

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām