atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Ko nodrošina Automātiskie darbi funkcionalitāte?

16-01-2018 14:31 (Atjaunots 26-07-2018)
  • 6 Atbildes
  • 0 vērtējumi
  • 1840 Skatījumi

Automātiskie darbi:

 

  • automātiska, periodiska noteiktu darbību un aprēķinu veikšana, atslogojot lietotājus no manuālām darbībām un atslogojot servera resursus darba laikā;
  • iespēja iestatīt katra darba periodiskumu atkarībā no attiecīgā darba specifikas un vajadzībām.
    Automātisko darbu piemēri: aprēķini (PL nolietojums, PVN deklarācija, algu aprēķins), datu sinhronizācija (datu apmaiņa ar citām sistēmām, sinhronizācija ar kase risinājumiem), dokumentu imports, sitēmas brīdinājumu ģenerēšana.
Komentāri
Jancis
CONTRIBUTOR *
autors Jancis

Automātisko darbu funkcionalitāte- atgādinājumu sūtīšana par apstiprināšanas uzdevumiem, kam tuvojas termiņš, par līgumu termiņu tuvošanos, it kā esot pieejama bāzes komplektācijā.

Mēģinot izveidot automātisko darbu, diemžēl nevaram redzēt/izvēlēties  HORIZON serveri, uz kura tas darbs jāveic, līdz ar to arī automatizētais darbs nestrādā.

Anonymous
Neattiecas
autors Anonymous (Atjaunots ‎01-06-2018 14:22 ( )

Labdien,

 

Jums droši vien nav izveidots neviens Horizon automatizēto darbu serveris. Vispirms ir jāuzinstalē Horizon aģents, ja tāds jau netiek izmantots, un pēc tam var izveidot Horizon automatizēto darbu serveri. Tā izveidošana ir aprakstīta Administratora rokasgrāmatā 6.2. un 6.4.3.sadaļās.

 

Veiksmi darbos!

 

Jancis
CONTRIBUTOR *
autors Jancis

Diemžēl nevaru piekļūt tam aprakstam, jo darba e-pasts nav saistīts ar google kontu. Nosūtīju pieprasījumu dot piekļuvi ar privāto google kontu.

autors Mija Zaļūksne

@Jancis - pamēģiniet, lūdzu, tagad caur šo linku. Tas ir pieejams arī bez google e-pasta.

 

Jauku dienu vēlot,

Mija Z.

Jancis
CONTRIBUTOR *
autors Jancis

Pie faila tiku, automatizēto darbu serveri pievienoju, bet kādas minimālas tiesības būtu nepieciešamas attiecīgajam lietotājam, ja gribam automatizēto paziņojumus par  1)  līgumu termiņu tuvošanos, 2) kavētiem saskaņošanas apstiprināšanas uzdevumiem, un gribam izveidot automatizētu darbu, kas nodrošina aizvietotāju maiņu apstiprināšanas uzdevumos?

autors Agnese Ancova-Cernavska

@Jancis labdien!

 

Nezinot Jūsu esošo lietotāju tiesības, atbildi varu sniegt tikai daļēji, bet pamatā, lai konfigurētu Brīdinājumus, būtu nepieciešama pieeja: Pamatdati - Uzņēmuma apraksts - Brīdinājumi.

Savukārt, lai skatītu Brīdinājumu jeb automatizēto darbu rezultātus, tad nepieciešama sadaļa: Sistēma - Notikumi - Brīdinājumi.

Sīkāk par konkrētu Brīdinājumu izveidi noteikti Jums palīdzēs Jūsu konsultants, kurš balstoties no konkrēto lietotāju esošo tiesību apraksta varēs ieteikt papaildinājumus, ja tādi būs nepieciešami.

Dalībnieki
Izceltā tēma