cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
My Areas

Sign in or create account

to get a personalized navigation.

CONTRIBUTOR *

Enkel fakturering og oppsett

by Wilfred Karlsen

Hei! Vi er nye brukere i VBB. Hvor finner vi oppskrift på enkel fakturering "Get started"? 🙂

Finner ikke i håndboken!

11 REPLIES 11

by Nina Therese Frogner

Hei :).

 

Jeg skulle også veldig gjerne hatt oppskriften på enkel fakturering.

Min e-post er: nf@stgu.no

 

 

Anonymous
Not applicable

by Anonymous

Har du denne enda? 😀

Lena@trk.st.no

CONTRIBUTOR **

by Anne Kathrine Gaarder2

Jeg vil også gjerne få denne opskriften.

akg@wkregnskap.no

CONTRIBUTOR *

by Hans Kristian Heier1

jeg vil også gjerne få den?

kristian@brras.no

PARTNER

by Linn Felle

Kan jeg også få den?

linn.felle@smnregnskap.no

 

På forhånd tusen takk:)

CONTRIBUTOR *

by Elena Andersen

Hei Guro,

 

Kan du sende oppskriften til meg også?

Min epost er : elena@chaparian.no

På forhånd takk for hjelpen!

Mvh Elena Andersen

 

Anonymous
Not applicable

by Anonymous

Hei

Kan jeg og få oppskriften?

Min epost er: phuong@asinorregnskap.no

På forhold takk.

Mvh Que Phuong Paulsen

Anonymous
Not applicable

by Anonymous

Hei Guro!

 

Kan du sende oppskriften til meg også? Har epost hp@liebedriftservice.no

På forhånd takk!

 

Mvh Hans Petter Nyengen

CONTRIBUTOR *

by Wilfred Karlsen

Hei!

Ja, jeg har kommet meg videre, men jeg tar gjerne mot mer informasjon!

Liker å lese håndbøker for å lære ting skikkelig.

Jeg har epost wilfred@ecopartner.no

På forhånd takk!

Mvh Wilfred Karlsen

91589040

CONTRIBUTOR ***

by Guro Momrak

Hei Wilfred!

Har du funnet oppskrift? Ellers kan du maile meg (guro@axepta.no), så skal jeg sende deg den jeg har her pr mail 🙂 Det er en jeg bruker når jeg har opplæring, og har fungert fint.

 

🙂

CONTRIBUTOR *

by Christin1

Hei

Jeg ville også veldig gjerne hatt denne oppskriften din på fakturering. Min mailadr er cb@asbull.no