Arvis Cinis
CONTRIBUTOR **

Realizācija - parāda sadalījumu intervāli caur REST

autors Arvis Cinis

Ir nepieciešams izgūt parāda sadalījumu pa noteiktiem vecumiem caur REST pieprasījumu. Konkrētāk piemēram būtu nepieciešams redzēt cik lielu summu klients ir parādā, kas vecāka par 30 dienām. 

Caur resursu Realizācija - Parāda sadalījums (/rest/TDdmReaSadal/) - pagaidām varu iegūt gala parāda summu. Bet nav skaidrs kā padod pieprasījumā intervālus, lai iegūtu parāda sadalījumu pa vecumiem. XSD failā skatos ir lauki SAD.SUMMA1, SAD.SUMMA2 tur šobrīd rāda nulles. Lai tur rādītos sadalījuma summas, droši vien ir jānorāda pa kādiem intervāliem to sadalījumu rādīt. Līdzīgi kā tas ir skatoties no Horizon puses. Kā tos parametrus var padot?

1 ATBILDĒT 1

autors Ģirts Juraševskis

Parāda sadalījums ir dinamiska atskaite, tas nozīmē, ka pēc datu saņemšanas pašā Horizon vēl notiek darbības, kas sakārto summas pa intervāliem.

RESTā šāda funkcionalitāte nav paredzēta un atskaite no resursiem tiks izņemta.

Mūsu ieteikums būtu strādāt ar citiem sarakstiem, piemēram, preču dokumentiem, kur ir iespēja katram dokumentam iegūt kavēto dienu skaitu.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām