Manas jomas

Sign in Jums nav iestatītas interesējošās jomas.
atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Jaunākie ieraksti

Labdien!Veidoju ienākošo maksājuma uzdevumu ar POST pieprasījumu uz/rest/TDdmInMu/template/10.Norādu PK_KLIENTS, PK_LIG, DAT_DOK, SUMMA_APM.Maksājuma uzdevums izveidojas korekti.Pievienojot piesaistes ar POST uz /rest/TDdmInMu/apmaksatFromKeyaPkDok => maksājuma IDaPkSaistDok => rēķina IDaSumma => summaaPkVal => valūtas IDrezultātā atgriež result => true, bet piesaiste neparādās.
Labdien! Ļoti atvainojos par stipri novēlotu atbildi. Šobrīd ir iespējams rezervēt konkrētu partiju ar visu pieejamu brīvo daudzumu vai cik ir nepeciešams. Daļēji rezervēt nav iespējams. Daudzuma rezervācija: http://VVVV:123@localhost:81/rest/TLgPiepRList/PartReservation Konkrētas partijas pierezervēšana izvēlētajai rindiņai, piem., partija <iPkNomPart>139907</iPkNomPart> <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><resource><iPkRow>101069</iPkRow><iPkNomPart>139907</iPkNomPart></resource> Brīvā atlikuma partiju pierezevēšana pēc FIFO, <iPkNomPart>0</iPkNomPart> <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><resource><iPkRow>101069</iPkRow><iPkNomPart>0</iPkNomPart></resource> Apskatīties kādas partijas ir pierezevētas pie pieprasījuma rindiņas, jāsūta šāda pieprasījums: http://localhost:1675/rest/TLgPiepRList/query?columns=NP_PK_NOMPART&filter=LRW.PK_ROWeq 101069 kur 101069 ir rindiņas identifikators, savukārt NP_PK_NOMPART laukā būs redzami rindiņai piesaistīto partijas identifikatori. Rezervācijas atcelšana: Lai atceltu rezervāciju konkrētai partijai, nepieciešams noskaidrot partiju kustības ieraksta identifikatoru &lpar;PK_VOL&rpar;. To iegūst izpildot šādu pieprasījumu: http://localhost:1675/rest/TLgPiepRList/query?columns=RS_PK_VOL&filter=LRW.PK_ROWeq 101069 kur 101069 ir rindiņas identifikators, savukārt PK_VOL laukā būs redzami rindiņai piesaistīto partiju kustības ierakstu identifikatori. http://VVVV:123@localhost:81/rest/TLgPiepRList/CancelReservation Rezervācijas atcelšana konkrētai rindiņas partijai, piem., <iPkVol>435993</iPkVol> <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><resource><iPkRow>101069</iPkRow><iPkVol>435993</iPkVol></resource> Rezervācijas atcelšana visām rindiņas partijām, <iPkVol>0</iPkVol> <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><resource><iPkRow>101069</iPkRow><iPkVol>0</iPkVol></resource>
Tad caur REST nav un nebūs nekādas iespējams Pievienot vai rediģēt budžetu?Tad gaidu vismaz kā varu iegūt budžetu par citu termiņu, jo pagaidam pec padotajiem parametriem nekas nemainās.
Līguma aprēķinu skaitītāji ir jāpievieno caur līguma aprēķinu metodes pievienošanu. Pārbaudot šo resursu mūsu testa vidēs secinājām, ka tā darbībā ir problēmas, kas ir nodotas izstrādei. Par risinājumu ziņosim, kad būs atrisinātas atrastās problēmas.
Labdien,@Vitālijs Puškovs! Atbilde no izstrādes: Ja sarakstam ir uzlikts administratīvais filtrs, tad šis filtrs automātiski tiks piemērots arī formējot atbildes RESTā. Administratīvi filtri jāapraksta katram sarakstam. Ja nepieciešams filtrēt kontaktpersonu sarakstu pēc klienta statusa, jāapraksta administratīvais filtrs atbilstošam kontaktpersonu sarakstam.
Populārākie atslēgvārdi