atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par Integrācijām!

Šeit vienkopus atradīsiet svarīgāko informāciju, kā arī varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Labdien,ir vēlmes caur REST ievadīt klientam rēķinu (Rēķins par pakalpojumiem) un rēķina rindiņas.Kādu POST? pieprasījumu un kādam objektam jāsūta?Vai pareizi būtu sūtīt POST arJSON datiemobjektamTNdmPvzRek (/rest/TNdmPvzRek) ar saturu:{ "resource": { "docType": "RREK", "entity": { "PK_KLIENTS": 2, "DAT_DOK": "2018-08-08", "PK_VAL": "EUR", "DOK_NR": "UR-2-2018", "APM_TERM": "UR-2-2018", "tblRindas": [ { "NPK": 1, "DAUDZ": 2, "CENA": 10, "DATNO": "2018-08-01", "DATLIDZ": "2018-08-31" }, { "NPK": 2, "DAUDZ": 5, "CENA": 20, "DATNO": "2018-08-01", "DATLIDZ": "2018-08-31" } ] } } }
Labdien,Pa vienu projektu varu iegūt apgrozījumu ar sekojošu vaicājumu:http://localhost:85/rest/TdmKonApgrSar/query?PROJDIM=6&NODAT=2018-01-01&LIDZDAT=2018-12-31&COLUMNS=PR.KODS,KON.KODS,KON.NOSAUK,KON.KONG.PR.NOSAUK,KON.KONG.SS_PVDB,KON.KONG.SS_PVKR,KON.KONG.AP_PVDB,KON.KONG.AP_PVKR,KON.KONG.BS_PVDB,KON.KONG.BS_PVKR.Analogs Horizon ir Atskaites-kontu apgrozījums ungrupētatķeksējot vajadzīgo projektu.Kāds ir REST vaicājums laisadalītupa projektiem (atķeksējot sadalīt projekts un grupēt tukšs, lai visus projektu uzreiz izvestu)?Paldies
Labdien!Excel spraudņa atlases nosacījumi strādā dažādi, kaut gan nosacījumi ir vienādi..2 atskaites - 1) Tiek atlasīts viss atskaites ievadlogā - Noliktava, Datums, Nom.Grupa - rezultāts Excelī -> visas preces parādās pa vienai;2) Ievadlogā tiek atlasīts - Datums, Nom. Grupa, bet caur ātro filtru - Noliktava- rezultāts Excelī ->visas preces tiek sadalītas pa vairākāmKļūda?
Sveiki! Ielasot datus no Horizon uz Excel izmantojot spraudni, izmet kļūdu par "a field text cotains invalid character" un kamēr nenspiež "ok", tikmēr dati neielasīsies. Kad nospiež Ok, tad dati ielasās bez problēmām.Traucē tas izlecošais paziņojums, tāpēc jautājusm - kurš simbols nosaukumā nepatīk Excel spraudnim?
Esat iegādājušies un uzstādījuši Horizon REST saskarni. Piedurknes ir atrotītas un esat gatavi ķerties pie integrācijas risinājuma izstrādes. Apsveicu! Taču tagad sākas grūtākais &lpar;un interesantākais&rpar;. Horizon ir apjomīga funkcionalitāte, kuras lielākā daļa ir pieejama REST saskarnē. Pamēģiniet REST saskarnes ieejas punktu: http://localhost:7378/rest &lpar;kur “localhost:7378” vietā ir jūsu aktuālā REST servera adrese un ports&rpar;. Rezultātā iegūsim daudzu tūkstošu rindiņu garu sarakstu. Kā tajā atrast un izvēlēties nepieciešamo resursu? Pieņemsim, kavēlatiesveikt salīdzinoši vienkāršu uzdevumu - nolasīt Horizon klientu sarakstu. Ja mēģināsiet Horizon REST resursu sarakstā sameklēt “Klientu saraksts”, tad atradīsiet resursu, kas saucas “Klientu saraksts pamatdatos” &lpar;/rest/TDdmKlPamatDat&rpar;. Vai tasir vajadzīgais? Te der atcerēties, ka viens no Horizon pamatjēdzieniem ir dokumentu pamatveids. Izliekam šo lauku Klientu sarakstā &lpar;skat. attēlu&rpar;: Redzam, ka dokumenta pamatveids saucas “Klienta kartīte”. Tagad varam meklēt pēc šīs frāzes Horizon REST resursu sarakstā un iegūstam saiti uz Klientu kartītes resursu: <link> <href>/rest/TDdmCustomer</href> <description>Klienta kartīte</description> </link> Ejam uz šo resursu /rest/TDdmCustomerun sameklējam saiti uz Klienta kartītes kolekcijas resursu &lpar;meklējot pēc <href rel="collection">&rpar;. Tas izskatās šādi: <link> <href rel="collection">/rest/TDdmKlSar</href> <description>Klientu izvēles saraksts</description> </link> Rezultātā esam ieguvuši resursu darbam ar klientu sarakstu /rest/TDdmKlSar. Bet kā tad paliek ar otru klientu sarakstu? Kuru no šiem izmantot? Uz to nav viennozīmīga atbilde un tā ir atkarīga no konkrētās situācijas.Šajā gadījumā atšķirība ir tajā, ka/rest/TDdmKlSar satur arī darbinieku klienta kartītes &lpar;no Personāla moduļa&rpar;, kamēr/rest/TDdmKlPamatDat tādas nerādīs.
Populārākie vērtētie autori
Populārākie vērtētie ieraksti
Populārākie atslēgvārdi