atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par Integrācijām!

Šeit vienkopus atradīsiet svarīgāko informāciju, kā arī varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Esat iegādājušies un uzstādījuši Horizon REST saskarni. Piedurknes ir atrotītas un esat gatavi ķerties pie integrācijas risinājuma izstrādes. Apsveicu! Taču tagad sākas grūtākais (un interesantākais). Horizon ir apjomīga funkcionalitāte, kuras lielākā daļa ir pieejama REST saskarnē. Pamēģiniet REST saskarnes ieejas punktu: http://localhost:7378/rest (kur “localhost:7378” vietā ir jūsu aktuālā REST servera adrese un ports). Rezultātā iegūsim daudzu tūkstošu rindiņu garu sarakstu. Kā tajā atrast un izvēlēties nepieciešamo resursu? Pieņemsim, kavēlatiesveikt salīdzinoši vienkāršu uzdevumu - nolasīt Horizon klientu sarakstu. Ja mēģināsiet Horizon REST resursu sarakstā sameklēt “Klientu saraksts”, tad atradīsiet resursu, kas saucas “Klientu saraksts pamatdatos” (/rest/TDdmKlPamatDat). Vai tasir vajadzīgais? Te der atcerēties, ka viens no Horizon pamatjēdzieniem ir dokumentu pamatveids. Izliekam šo lauku Klientu sarakstā (skat. attēlu): Redzam, ka dokumenta pamatveids saucas “Klienta kartīte”. Tagad varam meklēt pēc šīs frāzes Horizon REST resursu sarakstā un iegūstam saiti uz Klientu kartītes resursu: <link> <href>/rest/TDdmCustomer</href> <description>Klienta kartīte</description> </link> Ejam uz šo resursu /rest/TDdmCustomerun sameklējam saiti uz Klienta kartītes kolekcijas resursu (meklējot pēc <href rel="collection">). Tas izskatās šādi: <link> <href rel="collection">/rest/TDdmKlSar</href> <description>Klientu izvēles saraksts</description> </link> Rezultātā esam ieguvuši resursu darbam ar klientu sarakstu /rest/TDdmKlSar. Bet kā tad paliek ar otru klientu sarakstu? Kuru no šiem izmantot? Uz to nav viennozīmīga atbilde un tā ir atkarīga no konkrētās situācijas.Šajā gadījumā atšķirība ir tajā, ka/rest/TDdmKlSar satur arī darbinieku klienta kartītes (no Personāla moduļa), kamēr/rest/TDdmKlPamatDat tādas nerādīs.
Kā pareizi aprakstīt REST sintaksi filtrēšanai pēc ""PIEDER"? Piemēram, preces, kuras Pieder attiecīgai Grupai? Pēc REST dokumentācijas, nesanāk!
Labdien!Vēlos noskaidrot kādus reģistra ierakstus meklē un lieto Horizon, kad veido Word dokumentus?Zinu ka viens no tiem irHKLM\SOFTWARE\Clases\Word.Application, bet būtu priecīgs ja jūs varētu apgaismot mani arī par citiem.Kam man tas vajadzīgs: Mēs lietojam Horizon, bet MS Office 2013 (un t.sk. Word) ir instalēts kā VMware Thinapp pakotne. Horizon "neredz" šādi instalētu Word.Esmu sazinājies ar VMware un izveidojis supporta keisu un VMware jautā vai būtu iespējams iegūt šos ierakstus, lai varētu veikt labojumus Thinapp pakotnē.ar cieņubebris
Šajā rakstā pieejams dokuments par to, kas jāzina, lai veiktu sistēmu integrāciju, izmantojot REST.