Manas jomas

Sign in Jums nav iestatītas interesējošās jomas.
atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
Jaunākie ieraksti

Labdien,@Vitālijs Puškovs! Atbilde no izstrādes: Ja sarakstam ir uzlikts administratīvais filtrs, tad šis filtrs automātiski tiks piemērots arī formējot atbildes RESTā. Administratīvi filtri jāapraksta katram sarakstam. Ja nepieciešams filtrēt kontaktpersonu sarakstu pēc klienta statusa, jāapraksta administratīvais filtrs atbilstošam kontaktpersonu sarakstam.
Uzdevās tikt līdz resursam: /rest/TLgPiepRList/PartReservation, kur var rezervēt rindu ar konkrētu partiju, bet kā panākt, lai vienu rindu varētu rezervēt ar vairākām konkrētām partijām, kur 100 no vienas, 50 no citas.
Labrīt,@maartinjsh! Lūk, atbilde no izstrādes: Aizpildīt darījuma veidu dokumentā ir iespējams. Šeit ir piemērs pārdošanas pavadzīmei Te ir piemērs kā nomainīt ar šo vērtību: POST/rest/TNdmPvzSale/163549 <?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="no"?><resource><entity xmlns="TNdmPvzSale.xsd" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xmlns:xlink="http://www.w3.org/1999/xlink" xsi:schemaLocation="TNdmPvzSale.xsd TNdmPvzSale.xsd"><COUNTER>2</COUNTER><PK_DOK>163549</PK_DOK><NdmPvzAddition><PK_DOK>163549</PK_DOK><PK_NDARAPR>2</PK_NDARAPR></NdmPvzAddition></entity></resource>
Labdien,@Arvis Cinis Problēma ir tajā, ka Windows serverim, kur darbojas Horizon REST serviss, nav uzstādīts noklusētais printeris,piemēram “Microsoft XPS Document Writer”. Printeris jānokonfigurē atbilstoši Microsoft aprakstam:http://support.microsoft.com/kb/184291 Jāaizliedz printeru pāradresācija RDP pieslēgumiem.Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012R2:http://technet.microsoft.com/en-us/library/ee791784%28v=ws.10%29.aspx Veiksmi darbos!
Viena lieta, par ko jāpārliecinās - ka darbojas ķeksis "Rezervēt". Tas saglabājas uz lietotāju konkrētam dokumenta veidam &lpar;šajā gadījumā - Pārdošanas pavadzīme&rpar;. Lai pārbaudītu, vai tas ir uzstādīts, jāpieslēdzas ar attiecīgo Horizon lietotāju un jāpalaiž Pārdošanas pavadzīmes pievienošana. Tomēr arī tas ne vienmēr garantē, ka ar REST veidojot pavadzīmi, varēs brīvi salikt partijas pēc sava prāta.
Populārākie vērtētie autori
Populārākie vērtētie ieraksti
Populārākie atslēgvārdi