MārisT
CONTRIBUTOR **

Numeratora lauka aizpilde jauna ieraksta izveidē ar REST.

autors MārisT

Labdien,

 

Ir nepieciešams caur REST izveidot jaunu ienākošo rēķinu /rest/TNdmPvzRekS. Kad uz to tika sūtīts POST, atbildē bija teikts, ka obligāti ir jānorāda dokumenta numura lauks.
Tika izveidots šablons priekš šī rēķina veida, kurā norādījām pie lauku atribūtiem Numura lauku ar Numeratoru, kurš aizpildās pie saglabāšanas (vēl ir iespējas "Uzsākot ievadi", "Tikai pēc pieprasījuma").
Sūtot pievienošanas POST uz šo šablonu, dokumenta numura lauku atstāju tukšu, cerot, ka tas tiks aizpildīts ar automātisko numeratoru, tomēr tā nav. Vienmēr tiek prasīts šī dokumenta numura lauks.

Šis lauks teorētiski nav unikāls un jebkādu vērtību tajā norādot, pievienošana ir veiksmīga, bet man ir nepieciešams, lai šī pievienošana izmanto sistēmas numeratoru, lai tas ir tāds pats kā visiem rēķiniem, kurus pievieno caur sistēmu.

Vai ir iespējams, ka REST nemāk aizpildīt numeratora laukus automātiski, tā kā tas notiek veidojot ierakstus caur Horizon formām?

4 ATBILDES 4
MārisT
CONTRIBUTOR **

autors MārisT

Tagad notestējot kā @Lana Garonska saka, ka 2) solī no GET jau būtu jābūt aizpildītam numeratoram, tā arī ir. Es tā sākotnēji jau sagaidīju, ka varētu tād būt, bet nebija. Liekas, ka @Nauris_arise_lv  ir taisnība, ka REST serveris priekš šī bija jārestartē. Paldies par informāciju.

MārisT
CONTRIBUTOR **

autors MārisT

Izskatās, ka paņemot šablona laukus un izņemot dokumenta numura lauku vispār ārā no POST datiem ko sūtu (gan atslēgu gan vērtību), sistēma beidzot pievieno automatiso numuru. Lai gan liekas, ka iepriekš šādu scenāriju jau testēju un tas nestrādāja, tagad ir tā un strādā.

Nauris_arise_lv
CHAMPION *

autors Nauris_arise_lv

Iemesls, kāpēc iepriekš testējot šo scenāriju, tas nenostrādāja, varētu būt tas, ka izmaiņas dokumentu tipos un numeratoros nebija atjaunojušās REST serverī. Ja kaut ko "globāli" maina, es parasti pārstartēju REST serveri, lai būtu drošs, ka uzstādījumi nostrādā. Tā kā REST serveris parasti pa nakti automātiski restartējas, tad nākošajā dienā tas Jums nostrādāja.

Accepted solution
Lana Garonska
VISMA

autors Lana Garonska

Pārbaudīju savā testa vidē. Principā viss nostrādā ievērojot šādu darbību secību:

1) /rest/TNdmPvzRekS/template resursā jāatrod atbilstošais dokumenta tipa resurss, piemēram:  rest/TNdmPvzRekS/template/49

2) jāveic GET /rest/TNdmPvzRekS/template/49 - tiks iegūta entīte ar aizpildītiem no numeratora laukiem

3) entītē papildina vajadzīgos laukus

4) POST-ē atpakaļ uz /rest/TNdmPvzRekS/template/49

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām