atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
CONTRIBUTOR *

Pavadzīmes sasaiste ar pieprasījumu

autors GatisS

Labdien!

Interesē, kur REST var iegūt informāciju par pavadzīmes un pieprasījuma sasaisti. Respktīvi veidojot pārdošanas pavadzīmi no pieprasījuma Horizon parādās riniņu sasaiste ar pieprasījumu. Kur šo informāciju var nolasīt REST. Un kā caur REST var izveidot šo sasaisti? Nepieciešams ar REST izveidot no pieprasījuma pārdošanas pavadzīmi.

10 ATBILDES 10
Accepted solution
Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Sākot ar 525.9 laidienu droši drīkst ierakstīt Pavadzīmes galviņas laukā <PK_ORDER> Loģistikas pieprasījuma ID un ja ir iespējams, tad pārdošanas pavadzīme sasaistīs Pavadzīmes un Pieprasījuma  rindas. Sasaiste veidojas atkarībā no vairākiem nosacījumiem: nomenklatūra rezervēta no noliktavas, eksistē brīvais atlikums, utml.

 

Tāds varētu būt XML-piemērs:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="no"?>
<resource>
<entity xmlns="TNdmPvzSale.xsd" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xmlns:xlink="http://www.w3.org/1999/xlink" xsi:schemaLocation="TNdmPvzSale.xsd TNdmPvzSale.xsd">
<COUNTER>3</COUNTER>
<PK_DOK>163549</PK_DOK>
<NdmPvzAddition>
<PK_DOK>163549</PK_DOK>
<PK_ORDER>4954</PK_ORDER>
<K_TIPS>92</K_TIPS>
</NdmPvzAddition>
</entity>
</resource>
CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Skaidrs! Paldies par info. Bet ir gadijumi kad vienā pavadzīmē tiek apvienoti vairāki pieprasījumi. Ko darīt tādā situācija?

Pagaidām tests ar pavadzīmes rindiņas un pieprasījuma rindiņu nostrādāja, bet šajā jaunajā variantā var norādīt tikai vienu pieprasījuma ID.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

@GatisS Tad šādu gadījumu Horizon RESTā apstrādāt nevar.

CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Tad sākot ar 525.9 versiju <tblRindas><row><PK_ROW> norādīšana vairāk nestrādās?

Vajadzēs izmantot tikai PK_ORDER lauku?

Jo, ja strādā arī līdzšinējais variants, tad visam būtu jānostrādā nenorādot to PK_ORDER lauku, bet ja pieprasījums ir viens tad var norādit PK_ORDER un neskatīties katras rindas sasasiti. Vai jaunajā versijā strādā tikai PK_ORDER?

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

PK_ROW norādīšana ir "nedokumentēta fīča", kas, visticamāk, apzināti netiks ravēta ārā, taču neviens arī negarantēs, ka tā vienmēr strādās.

CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Labi. Kad būs laiks izmēģināšu uz jaunās versijas, kas notiek ja caur Horizon uztaisa pavadzīmi no vairākiem pieprasījuiem. Vai tas PK_ORDER vispār tiek uzlikts. Varbut tad vienalga tiks izmantoti PK_ROW lauki.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Ja PVZ veidos no Horizon puses, tad PK_ROW lauki aizpildīsies jebkurā gadījumā. Nav garantēts pretējais - ja no REST aizpilda PK_ROW laukus, tad izveidosies korekta sasaiste un tiks ielikts pareizais statuss.

CONTRIBUTOR *

autors GatisS

To es saprotu ka 100% garantija nav. Mani vairāk interesē kā Horizon aizpildīs jaunajā versijā PK_ORDER, ja būs vairāki pieprasījumi uz vienu pavadzīmi, jo ši jaunā sasaiste steādā tikai ja ir viens pret vienu.

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Labdien,

 

Sasaiste tiek realizēta ar Pārdošanas pavadzīmes rindas (TNdmPvzSale) lauku <tblRindas><row><PK_ROW>, kas ir ID no Loģistikas pieprasījuma rindas ID - <LgPiepRows><row><PK_ROW>.

Pavadzīmju un rēķinu rindu sarakstā (TNpvzRndAllSar) lauki par piesaistīto loģistikas dokumentu ir ar prefiksu LD.*

 

Par to, vai Horizon pareizi apstrādās datus, ja šī sasaiste tiks uzlikta veidojot pārdošanas pavadzīmi ar REST POST pieprasījumu, ir jāveic papildus izpēte. Kad būsim to izpētījuši, par rezultātu uzrakstīšu šeit.

 

Veiksmīgu dienu!

CONTRIBUTOR *

autors GatisS

Paldies!

Nekad nebūtu iedomājies ka šie lauki ir vienādi. BIju tik secinājis ka esošajām pavadzīmēm sasaiste saglabājas, ja padod šo PK_ROW tādu pašu atpakaļ.

Veikšu testus arī savā pusē un paskatīšos vai nostrādā.