We hebben iets moois in het verschiet: op 6 november is het tijd voor de relaxte sfeer van het Hixtival! Het is dé kans om elkaar (lees: mede-boekhouders en eAccounting-collega's) eens buiten het forum te spreken en samen nieuwe inspiratie op te doen.
Meer rust en regie voor jou!
Onze eigen Daphne Lie deelt in haar sessie Van reageren naar regeren de 3 sleutels waarmee je direct meer rust, regie en resultaat in je kantoor boekt. Dit is essentieel om tijd vrij te maken voor strategisch advies.
Twee redenen om langs te komen:
-
De win-win-win: Praat bij over soepel samenwerken met je klanten in één pakket en bespreek de nieuwe, efficiënte koppeling om btw- en ICP-aangiften direct naar HIX te sturen.
-
Netwerk: Ontmoet andere communityleden, wissel ervaringen uit en geniet van de festival vibes! We zijn niet voor niets de leukste en leerzaamste boekhoudcommunity van Nederland.
Kom je ook deel uitmaken van dit toffe event?