för att få en personlig vy
för att få en personlig vy
Vi på Visma är glada att kunna berätta att vi nu tar nästa steg för att kunna erbjuda dig som kund en ännu bättre upplevelse. Vi samlar allt du behöver veta på ett ställe, i vårt nya kunskapscenter.
Vi har därför påbörjat utfasningen av Visma Community för Business NXT. Torsdagen den 16 oktober sätts Visma Community i Read Only-läge. Detta innebär att inget nytt kommer att publiceras här, och det kommer heller inte längre att gå att kommentera tidigare inlägg. All information kommer dock att finnas kvar och vara tillgänglig under en övergångsperiod.
Från och med den 16 oktober 2025 hittar ni istället all ny information i vårt kunskapcenter.
Just nu pågår ett arbete med att flytta över artiklar/nyheter m m från kundcommunity till kunskapscenter. Samtidigt håller vi på att översätta artiklar/kurser m m, som funnits tillgängliga på kunskapscenter på andra språk sedan tidigare, till svenska. Vi beräknar ha allt på plats i mitten av december och kommer då att släcka ned Visma Community helt. Information om exakt datum kommer att kommuniceras senare.
Detta hittar du i Kunskapscentret:
Tips! Längst ned på sidan i Kunskapscenter hittar du länken till Learning Universe.
Du hittar kunskapscenter via länken https://kundeportal.vismasoftware.no/s/?language=sv eller som ikon på Home.
Du måste vara en registrerad användare för att lägga till kommentarer här. Vänligen logga in om du redan är registrerad. Vänligen registrera dig om du inte redan gjort det, och logga sedan in.
Klicka på de tre prickarna till höger i inlägget/artikeln och välj Prenumerera.
Läs mer om prenumeration härCopyright © 2019 Visma.com. All rights reserved.