DaigaV
CONTRIBUTOR **

EKK un avansa norēķini

autors DaigaV

Labdien! Avansa norēķinu persona pieprasīja avansu un ar bankas pārskaitījumu saņēma, bet izlietoja naudas līdzekļus atšķirīgos kodos (piemēram pieprasīja ceļa izdevumus, bet atskaitījās kā par dienas naudu). Gribētu bankā sagatavot dokumentu "Bankas pārvedums", kur sadalījumā koriģēt izmaiņas kodos, bet tas nesaistās kopā ar Avansa norēķinu personu. Vai ir kāds cits risinājums?

Cieņā-

Daiga

10 ATBILDES 10

autors Mija Zaļūksne

Labrīt, @DaigaV!

 

Vai kāda no atbildēm palīdzēja?

 

Jauku dienu vēlot,

Mija Z.

DaigaV
CONTRIBUTOR **

autors DaigaV

Vēlreiz visiem paldies par palīdzību!

Dokuments VK vēstule ir īstais. To veidoju programmā Horizon ar klientu Avansa norēķinu persona, bet savā internetbankā (man nevajag Valsts kasi) 2 maksājuma uzdevumus- ienākošo un izejošo ar klientu mana iestāde. Apgrozījums abās vietās bankā sakrīt un ar Avansieri arī viss kārtībā.

Jauku atlikušo vasaru!

Daiga

DaigaV
CONTRIBUTOR **

autors DaigaV

Labdien, Mija!

Milzīgs paldies visiem, kas palīdzēja!

Apdarīšu steidzamākos darbus (jāpadara arī atvaļinājumā esošo kolēģu darbi) un tad ķeršos klāt ieteikto dokumentu meklēšanai. Līdz šim neesmu izmantojusi ne "Avansa pārvedumu", ne "Valsts kases vēstuli". Jāpapēta, vai man tie vispār ir aktīvi un pieejami, jo līdz šim tādus nekur neesmu sastapusi..

Cieņā- Daiga

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Varu padalīties ar pieredzi kā strādājam šādos gadījumos. Naudas izlietojums ir pēc fakta, izdevumi fiksēti avansa norēķinu personai.  Valsts kasē rakstam iesniegumu par "darījumu pārgrāmatošanu" veiktajam maksājumam un tā labojam kodus naudas plūsmai. Horizon uz šāda dokumenta pamata diemžēl jāveido 2 atsevišķi dokumenti- avnasieru maksājuma uzdevums un ienākošais maksājums. Pieredze rāda, ka šis ir ērtāks (vismaz, no tā, ko izmēģinājām).

Accepted solution
Gunta Lūse
VISMA

autors Gunta Lūse (Atjaunots ‎10-08-2018 11:24 autors Mija Zaļūksne VISMA )

Labojumu Horizon iespējams veikt ar vienu dokumentu - "Valsts kases vēstule", kurā klientu norāda avansa norēķinu personu. 

Plašāks apraksts par dokumenta "Valsts kases vēstule" izmantošanu pieejams Horizon moduļu lietotāju dokumentācijas aprakstā "Kase un banka".

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Vai norādīsiet, lūdzu, kurā sadaļā šo "VK vēstuli" varam sameklēt? Konkrēti šādu nosaukumu neatrodu (520.versija) Mums ir VK ieņēmumu vai VK izdevumu korekcija, Bankas pārvedumi, VKV sagataves.

Ikdienā daudz izmantojam VK ieņēmumu korecijas ienākošām summām, bet avansierim ērtākais veids ir pieteikt labojumu darījumam. Pie kam, šie vēstuļu veidu dokumenti sistēmā ir, bet tie nelādējas uz Valsts kasi. Valsts kasē pieteikums tāpat jāraksta manuāli.

autors Sarmīte Spēlmane

Diemžēl tas, ka VKV vēstules nevar nosūtīt uz VK, ir pašas VK uzstādījums. Visma šo iespēju labprāt izstrādātu, ja vien būtu, kas otrā galā šos dokumentus pieņem Laimīgs

Anonymous
Neattiecas

autors Anonymous

Jā, paldies. Zinām, ka cenšaties meklēt labākos risinājumus. Tomēr ir jomas, kur pārmaiņas uzņem konservatīvi. Gaidīsim.

Gunta Lūse
VISMA

autors Gunta Lūse

Dokumenta veids ir VK vēstule izdevumu korekcijai.

Accepted solution
Aiva Bondare
VISMA

autors Aiva Bondare (Atjaunots ‎10-08-2018 10:40 autors Aiva Bondare VISMA )

Labdien!

Dimensiju kodu labojumus bankā var veikt ar dokumentu "Bankas pārvedums". Savukārt avansa norēķinu personas atlikumam dimensiju kodus labo ar dokumentu "Avansa pārvedums".

Ja Jūs izmantojat dokumenta veidu "Valsts kases vēstule", tad ar tā dokumenta palīdzību var veikt sasaisti starp banku un avansa norēķinu personu. 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām