atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par Horizon!

Šeit vienkopus atradīsiet noderīgu informāciju par risinājuma lietošanu un jaunumiem, kā arī varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Diemžēl Sagatavēm krāsu neizdodas nomainīt. 530.versija, Windows 10. Vai ir kāda Horizon kļūda?Sistēma->Uzstādījumi->Kontroles un vides parametri->Lietotāju saskarne->Obligāti aipildāmo lauku iezīmēšana - krāsu var nomainītSistēma->Uzstādījumi->Kontroles un vides parametri->Lietotāju saskarne->Sarakstu sagatavju iezīmēšana - diemžēl krāsa nemainās.
Labdien! Radusies problēma ar inventāra norakstīšanu!!1)Inventāru atgriežu no lietotāja - atstāju izpildē2) Veicu šī inventāra norakstīšanu (norakstīšanas pvdz) - grāmatota.Problēma ir tā , ka no virsgrāmatas summa norakstās , bet salīdzinot ar inventāra atlikumiem - šim konkrētam inventāram ir norakstījies daudzums, bet SUMMA ir palikusi. Līdz ar to virsgrāmatas atlikumi nesakrīt ar inventāra atlikumiem.
Izdevās pašai visu nokonfigurēt un sarēķināt! Vēlreiz paldies!
Labs risinājums, bet bieži gadās darījumi, kur klienta kartiņā ir viens konts, bet darījums tiek grāmatots gan šajā, gan citā kontā, atkarībā no darījuma veida, tad dimensijas maksājumā neielec, jo rēķinā nav grāmatojuma ar klienta kontu. Kā to apiet?