atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par Horizon!

Šeit vienkopus atradīsiet noderīgu informāciju par risinājuma lietošanu un jaunumiem, kā arī varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Labdien! Izveidojusies situācija, kad darbinieks ir atvaļinājumā līdz 15.08.2018., atbrīvojas ar 16.08.2018.bet atvaļinājums ir izņemts par periodu līdz 04.01.2019. Rezultātā atv. kompensācija veidojas ar mīnusa zīmi. Problēma ir, ka programma neietur pareizi nodokļus. Tā ietur tikai tos nodokļus, kas ir aprēķināti par augusta mēneša aprēķināto atvaļinājumu. Bet atvaļ. kompensācija ir lielāka. Par starpību nodokļi netiek aprēķināti un atgriezti. Respektīvi, ja darbinieks būtu bijis bezalgas atv. vai ar slimības lapu B, tad ieturējumu pusē būtu nulles.
Sveiciens visiem! Pirmkārt, gribu teikt LIELU paldies visiem, kas vakar bija Infodienā! Ņemot vērā jūsu atsaucību pēc manas prezentācijas par Atvaļinājumu uzkrājumu aprēķiniem (ARF) un nepieciešamību līdz rudenim pāriet uz jauno ARF risinājumu - vai kādam būtu vēlme vasarā apmeklēt apmācības par šo tēmu? Šobrīd apmācības līdz rudenim nav plānotas, tomēr, ja tas būtu aktuāli, esam gatavi pieļaut izņēmumu. Balsot par nepieciešamību variet gan komentējot, gan ieliekot pie šī ieraksta. Ja būs pietiekami daudz balsojumu, noteikti jūs informēsim par apmācību datumiem.
Sveiciens kolēģi!Domājot par ērtāku un lietotājam arvien draudzīgāku Horizon, vēlos lūgt jūsu viedokli:kas algu blokā šķiet sarežģīti? Ko, jūsuprāt, vajadzētu uzlabot vai pamainīt esošajā darbībā?Jau iepriekš paldies!Veiksmi darbos vēlot,Anita Barbane
esmu izveidojusi jaunu kalendāru sakarā ar izmaiņām 24.09., kādā veidā ir iespējams tagad ievadot jaunas personas amata datus izdarīt tā lai jaunais kalendārs tur iekristu automātiski?
Agādē caur darbības ->ģerējot maksājuma uzdevumus man ir ielikts ķeksis pie "atvērt ģenerēto maksājuma sarakstu", taču saraksts neveras vaļā , viss tiek uzģenerēts , bet lai redzētu maksājuma uzdevuma numurus man ir jāiet iekšā: darbības -> apmaksas dokumentiiepriekšējā versijā ģenerēto maksājuma uzdevumu saraksts atvērās! šobrīd man ir 515.versija
Lietotāji tiešsaistē (216)