atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par Horizon!

Šeit vienkopus atradīsiet noderīgu informāciju par risinājuma lietošanu un jaunumiem, kā arī varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Vai kāds var ieteikt, kā atrisināt to, lai aprēķinot algas, tiktu rēķināts sociālais nodoklis arī? Šobrīd visu rēķina, izņemot VSAOI.
4 0
Pievienoja
Labdien!   Saliku visu konfigurāciju ziņojuma tēmā minētajiem kompensāciju aprēķiniem, bet aprēķina rezultātā nerāda dienas atlīdzībai par svētku dienām darba dienās - rāda tikai stundas! Pie samaksu veidiem ir noradītā Nostrādato denu uzskaite. Kādēļ tā?      
9 0
Pievienoja
Veicu ieturējumu no darba algas, bet programma nesaglabā uz rokas izmaksājamo algu 430 EUR apmērā (līdz šim bija 380 EUR, un tad viss darbojās). 
8 0
Pievienoja
Lai sagatavotu PVN deklarācijas XML failu ielasīšanai VID EDS nepieciešams vispirms veikt šādas divas darbības Horizon: 1. Izveidot eksporta metodi Ievades ceļš: Pamatdati → Datu apmaiņa → Datu ārējā eksporta metodes → Jauns Kods: piemēram, “pvn”. Nosaukums: piemēram, “PVN deklarācija uz EDS”. Šis nosaukums būs redzams PVN deklarāciju sarakstā izvēloties darbību “Sūtīt”. Dinamiskās bibliotēkas fails: Nospiežot pogu lauka labajā pusē, tiks atvērts Horizon datubāzē pieejamo dziņa failu saraksts. Jāizvēlas DLL fails PVN deklarācijas sūtīšanai. Piemēram, 2018. gada deklarāciju iesniegšanai tas ir EXPPVNDEKL2XML_2018.DLL. Ar šī DLL faila palīdzību sistēma veidos XML failu ar Horizon datiem. Eksporta fails: Nospiežot pogu lauka labajā pusē, izvēlas vietu uz datora vai tīklā, kur saglabāt izveidoto XML failu, lai to pēc tam ielasītu EDS. Jānorāda arī vēlamais faila nosaukums.   2. Sūtīt PVN deklarāciju Ievades ceļš: Atskaites → Apgāde → PVN deklarācijas → Darbības → Sūtīt Sistēma parādīs iepriekš aprakstītās eksporta metodes nosaukumu (vai vairākus). Jāizvēlas atbilstošais nosaukums, tad sistēma atver logu “PVN deklarācijas eksports”, kur jāspiež poga “Veikt eksportu”. Atzīme “dzēst failu” nozīmē, ka sistēma no norādītās eksporta faila vietas vispirms dzēsīs ārā failu ar tādu pašu nosaukumu, un tikai tad liks klāt jauno. Iesniegšanas veids: Izvēlas, vai tas ir “Pirmreizējais dokuments”, vai arī tiek iesniegts “Precizējums” par periodu, kur deklarācija jau tikusi iesniegta iepriekš. Pēc sistēmas paziņojuma “Eksports ir izdevies”, jādodas uz VID EDS un jāielasa no Horizon izeksportētais PVN deklarācijas XML fails.     XML faila formāts Atbilstoši izmaiņām likumdošanā var būt izmaiņas arī PVN deklarācijas XML faila formātā. https://www.vid.gov.lv/lv/eds-elektronisko-dokumentu-formatu-apraksti Šīs izmaiņas var tikt iestrādātas gan esošā Horizon DLL failā, gan var tikt veidots jauns DLL fails. Piemēram, likumdošanas izmaiņas, kas stājās spēkā no 01.01.2018. un kuru rezultātā PVN deklarācijai tika pievienotas jaunas rindas un izveidota jauna XML versija, nozīmēja, ka ir jāveido jauns DLL fails un attiecīgi arī Horizon jāveido jauna eksporta metode. Pārskats par preču piegādēm ES Reizē ar PVN deklarācijas sūtīšanu sistēma meklē, vai par to pašu periodu ir sagatavots arī pārskats par piegādēm uz ES (Ievades ceļš: Atskaites → Realizācija → Pārskati par preču piegādēm ES). Ja tāds pārskats ir, tad arī tā dati tiek pievienoti kopējam PVN deklarācijas XML failam. Ja pārskati periodā ir vairāki, tad sistēma dos zemāk redzamo paziņojumu, un lietotājam, vai nu jāatstāj tikai viens pārskats, un tad jāeksportē vēlreiz, vai arī šis pārskats jāizsūta atsevišķi ar eksporta metodi tieši šim pārskatam (EXPPVN2XMLES_2010.DLL).    
2 0
Pievienoja
Labdien!Izveidojam visas konfigurācijas pie darba samaksas aprēķina 2018Bet darbiniekiem, kam nav iesniegtas nodokļu grāmatiņas, nerēķinās riska valsts nodevaUzstādījumi: Ienākuma veids; Darba alga bez atvieglojumiemIeturēuma veids- Riska valsts nodeva- Ieturēuma veids- atzīmēti abi ienākuma veidi 
2 0
Pievienoja
Labdien!Iesniedzot VIDā VSAOI atskaiti par 2018.g. janvāri, netiek iekļauti autoratlīdzības saņēmēji 15. sadaļā. Tie uzrādās 1. sadaļā pie visiem sociāli apdrošinātajiem. Līdz ar ko EDS sāk protestēt. Kur ir kļūda? Paldies!
2 0
Pievienoja
Kā Horizon jāievada viena pavadzīme ar dažādiem PVN, lai darījumi korekti atspoguļotos PVN 1 pielikumā?Piemēram, viena Depo SIA pavadzīme ar nopirktu: 1) tējkannu  - R8, 2) reģipsi - R9, 3) kopšanas līdzekli - parastais 21% PVN.Paldies!
9 0
Pievienoja
Dažiem ārpusbilances objektiem nepieciešams mainīt uzskaites vērtību. Nesanāk pārvērtēt, jo tiklīdz uzspiež "saglabāt"  izmet kļūdu
1 0
Pievienoja
Sveiciens visiem!   Ievietojot savus jautājumus/atbildes forumā ar attēliem, lūdzu, pievērsiet uzmanību, lai neparādītos tādi sensitīvi dati, kā, piemēram, darbinieka vārds un alga vai jebkāda cita informācija par darbiniekiem.   Šādus ekrānšāviņus pievienojot, vienkāršākais veids ir aizzīmēt Paint vai citā programmā sensitīvos datus ciet.   Atcerieties, ka Community ir publiski pieejama vietne!
0 1
Pievienoja
Sveiciens visiem!   Ievietojot savus jautājumus/atbildes forumā ar attēliem, lūdzu, pievērsiet uzmanību, lai neparādītos tādi sensitīvi dati, kā, piemēram, darbinieka vārds un alga vai jebkāda cita informācija par darbiniekiem.   Šādus ekrānšāviņus pievienojot, vienkāršākais veids ir aizzīmēt Paint vai citā programmā sensitīvos datus ciet.   Atcerieties, ka Community ir publiski pieejama vietne!
0 0
Pievienoja
Populārākie vērtētie autori
Populārāko risinājumu autori
Lietotājs Apstiprināto risinājumu skaits
2
Lietotāji tiešsaistē (393)