atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par Horizon!

Šeit vienkopus atradīsiet noderīgu informāciju par risinājuma lietošanu un jaunumiem, kā arī varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Šajā rakstā aprakstītas visas darbības un dokumenti, kas nepieciešami, lai veiktu uzskaiti un aprēķinus darbiniekiem ar ienākuma veidu Autoratlīdzība.
Labdien! Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi saistība ar likuma par IIN 8.panta 5.2 daļas nosacījumu nodrošināšanu. Sakot ar 495.versiju, ja darbinieks tiek atbrīvots gada vidū, pie atbrīvošanas es izveidoju “Vienreizējās samaksas dokumentu” ar samaksas veidu “Veselības apdrošināšana (ar prombūtnēm)” – tips Procenti no bruto algas ar prombūtnēm. Kura brīdī jāaizpilda (vai nav jāaizpilda) “Daļēji apliekamo ienākumu precizējumi”, kā šī sadaļa ietekme veselības apdrošināšanas IIN? Automātiski šī sadaļa neaizpildās.
Instrukcijā aprakstīts, kā soli pa solim veikt darbības Horizon, laiilgtermiņa ieguldījuma kartītē piemērotu amortizējamās aizstāšanas izmaksas.
Vai ir iespējams redzēt, cik ilgu laiku konkrētā dienā, piem., minūtes un stundas, katrs lietotājs ir strādājis programmā?
Visma Infodiena