atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par Horizon!

Šeit vienkopus atradīsiet noderīgu informāciju par risinājuma lietošanu un jaunumiem, kā arī varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Labdien, vai Horizon ir iespējams izveidot automātiskus paziņojumus un nosūtīt šos paziņojumus konkrētiem kolēģiem par to, ka ir pieņemti jauni darbinieki, izbeigtas darba attiecības, mainīta darbinieka struktūrvienība/amats, darbiniekam mainīts vārds, uzvārds.
Pēkšņi vairs nevaru ielādēt datus Horizon Projektu dimensijas klasifikācijā. Viss aizpildīts kā parasti.
Pamācība, kā izmantot funkciju pieskaitījumu grupas.
Labdienlīdz ar 520.versijas uzlikšanu radās sekojoša problēma:no darbinieka ir jāietur vienreizējs ieturējums.taču darbinieks ir ilgstošā prombūtnē un tekošajā mēnesī viņam nav no kā ieturēt šo vienreizējo ieturējumu.Agrāk šādos gadījumos programma sadaļā dokumenti -> algas-> aprēķina dokumenti->vienreizējo ietur.dok. pie ailes STĀVOKLIS atstāja statusu JAUNS, tagad statuss visiem ir APRĒĶINĀ.Līdz ar to grāmatvedim zūd kontrole par to, kuram darbiniekam ieturējums nebija piemērots konkrētajā mēnesī un meklēšana jāveic manuāli.
Labdien!Kas lūdzu jādara lai atskaitē atķeksētos 9.kolonnā riska nodeva darbiniecēm, kuras dekrētā? Ja pareizi atceros iepriekš tā notika, bet pēdējos mēnešos tā nenotiek. Nesen instalēju jaunāko versiju, ja tam ir kāds sakars ar šo.Paldies,Viesturs.
Lietotāji tiešsaistē (295)