atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Esiet sveicināti sadaļā par Horizon!

Šeit vienkopus atradīsiet noderīgu informāciju par risinājuma lietošanu un jaunumiem, kā arī varēsiet sarunāties ar citiem lietotājiem, uzdot jautājumus un rast atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem.

Lai meklēšana būtu vienkāršāka, iesakām izmantot tēmu pogas, ko redzēsiet sadaļās: Forums, Zināšanu bāze un Jaunumi.
Jaunākie ieraksti

Labrītlietotājam ir piešķirtas vairākas lomas , vienu no lomām šim lietotājam ir jānoņem nost.es eju uz sistēma -administrēt-lietotāji-tiesības un vienai no lomām, kuru man jānoņem pielieku beigu datumu . Loma šajā sadalā pazūd, bet jašim pašam lietotājam caur darbībām skatās piesaistītās lomas, tad loma ir palikusi piesaistīta.es kaut ko nepareizi daru , kāpēc loma palikusi piesaistīta?
Labdien!Vai ir iespējams izveidot atskaiti par algu aprēķinu pa struktūrvienībām un arī pa finansēšanas posteņiem (gada ietvaros)? Man ir nepieciešama atskaite, kur parādītos, cik daudz konkrētai stuktūrvienībai ir maksāts un no kāda finansēšanas posteņa.Algu kopsavilkumos piedāvā sadalījumu par struktūrvienībām, bet tajā pašā laikā, tiek saskaitīta pamatslodze ar papildslodzi kopā (katram savs fin.postenis)Paldies!
Labdien!Reģistrējot jaunu kartiņu kopēju veco un neizdzēsu skaitli no nolietojuma lauciņa. Veidojas nesakritība starp PL atilkušo vērtību virsgrāmatā VS PL atskaitēs. Vai var atspēlēt atpakaļ reģistrējot jaunu kartiņu un iegādi? No nolietojuma saraksta varēju izdzēst, bet pašu kartiņu nevarēju, jo iegādes dokuments ir PVN deklarācijā.Paldies,Viesturs
Svarīga informācija Swedbank lietotājiem - lai Gateway lietošana noritētu kā paredzēts, nepieciešams nomainīt Horizon versiju/laidienu.
Ir pieejamaHorizon 530. versija.