sergeyk
CONTRIBUTOR **

HOP Meklēt kolēģi amata nosaukums

autors sergeyk

Labdien!

 

Vai pastāv iespēja HOP Amata nosaukumos attēlot nevis NACE standarta amatus , bet mūsdienīgus amatus, kā piemēram: Front-end developer, DevOps, Secure Software Development QA, Pentester un tml.? Jo uz doto brīdi HOP attēlo amata vērtību no Amatu saraksta un kas atbilst Labklājības Ministrijas profesiju klasifikātoram https://www.lm.gov.lv/lv/klasifikacija/profesiju-klasifikators-5

 

Vai mēs varam izveidot un piešķirt personas kartiņai savu izveidoto Amata vērtību Horizonā? Vai nebūs kaut kāda nesakrtitība/problēmas ar EDS, citam sistēmām vai darba līgumos?  

5 ATBILDES 5
sergeyk
CONTRIBUTOR **

autors sergeyk

Labdien, Ludmila!

 

Paldies par komentāru. Mūsu gadījumā Profesijas un Amatu katalogs sakrīt. CSP varēsim sūtīt info no Profesijas kataloga. Amatu nosaukums izmantosim savā,m vajadzībām, lai varētu attēlot HOP "musdienīgus" amatus.

 

Jauku Dienu!

Accepted solution
Linda Laipaka
VISMA

autors Linda Laipaka

Labdien!

Horizon ir 2 klasifikatori:

-) Profesijas (Pamatdati -> Personāla uzskaite -> Amatu sarakstam -> Profesijas), kas parasti tiek veidotas, vadoties pēc MK 23.05.2017. noteikumiem Nr.264;

-) Amatu nosaukumi (Pamatdati -> Personāla uzskaite -> Amatu sarakstam -> Amatu nosaukumi), kas tiek ievadīti atbilstoši tam, kādi amati ir konkrētajā organizācijā (piemēram, darba līgumos). Šī saraksta vērtības tiek attēlotas HoP sarakstā Meklēt kolēģi. 

sergeyk
CONTRIBUTOR **

autors sergeyk

Paldies, Linda! Bet mans jautājums bija , vai mēs varam Amatu saraksru personalizēt savām vajadzībām, vai nē. Ludmila atbildēja, ka Amatu nosaukumi ir nepieciešami atskaitei priekš CSP. Bet mūsu gadījumā Profesijas kods = Amata nosaukums

 

Cieņā,

Sergejs

Accepted solution
Linda Laipaka
VISMA

autors Linda Laipaka

Jā, amatu nosaukumu sarakstu var personalizēt savām vajadzībām. Statistikas atskaitēm tiek izmantots profesiju klasifikators (profesiju klasifikatora kods). 

Abi klasifikatori pie personas tiek piesaistīti Personas amata datu kartītē.

Accepted solution
Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Amatu kataloga nosaukumus izmanto , lai no sistēmas varētu sagatavot un iesniegt Statistikas atskaites CSP.

Ja nav pēc tā vajadzības, tad var likt nosaukumus pēc izvēles. ( kādā piezīmes laukā pievienot līgumā noteikto amatu)

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām