VIESTURS
CHAMPION ***

Izmaksu saraksts bez aprēķina

autors VIESTURS

Labdien!

 

Vai lūdzu ir iespēja manuāli izveidot izmaksu sarakstu vairākiem darbiniekiem ar fiksētu 30 EUR kompensāciju par attālināto darbu? Nepiedalās nekāda aprēķinā, grāmato pēc kases principa. Mērķis - neveidot katram maksājuma uzdevumu.

 

Paldies,

Viesturs

3 ATBILDES 3

autors Modrīte Šiškova

Darīt jau tā var. Avansa sarakstam ir jābūt izpildītam, lai izveidotu maksājuma uzdevumu un failu uz banku. Tikai pēc tam var izmaksu sarakstu stornēt līdz sagatavei. Pēc tam jāatminas, ka šo sarakstu nedrīkst izpildīt. Bet šo aprēķina mēnesi neizdosies slēgt, jo ir neizmaksātas summas.

autors Modrīte Šiškova

Labdien!

Lai algu modulī varētu izmaksāt kādu samaksu, tad ir jāveic konfigurācija sistēmā. Jāizveido jauns samaksas veids. Ja šis samaksas veids netiek aplikts ar nodokļiem, tad papildus pie ieturējuma veidiem- VSAOI darba ņēmējs un iedzīvotāju ienākuma nodoklis ir jānorāda, ka tas netiks aplikts ar nodokļiem. Ja es saprotu pareizi, tad kompensācija par attālināto darbu ir arī jāuzrāda Paziņojumā par algas nodokli kā neapliekamā summa. Tas nozīmē, ka jāapraksta lappuse ''Daļēji'' pie iedzīvotāju ienākuma nodokļa. Summas ievada dokumentā, veic algas aprēķinu. Var izmantot režīmu - Atsevišķu samaksas veida aprēķins.  Iegūstam aprēķina rindiņu tikai ar konkrēto samaksu. Šīs rindiņas liekam izmaksu sarakstā un sūtam uz banku. Ja izmaksu sarakstā tiks ievadītas summas kā avanss, tad pēc tam arī šīs summas būs jāievada dokumentā un jāveic algas aprēķins.

VIESTURS
CHAMPION ***

autors VIESTURS

Paldies.

Ja izveidoju avansa izmaksu sarakstu un manuāli ielieku summas vai varēšu uzģenerēt kolektīvo maksājuma uzdevumu kā parasti algām un atstājot šo dokumentu Sagataves statusā šīs summas nekādi neietekmēs algu aprēķinus attiecīgā mēnesī? Paskākums izskatās ka būs vienreizējs. Saprotu, ka Paziņojums nebūs korekts, bet to piekoriģēšu manuāli jo maz darbinieku.

Paldies,

Viesturs.

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām