Alla Avdejeva
CONTRIBUTOR *

Mēnešalgas izmaiņas atskaite

autors Alla Avdejeva

Labdien,
sakiet lūdzu, kā var iegūt mēnešalgas izmaiņas  atskaiti, kurā paradītos, kad pēdējo reizi darbiniekam tika mainīta mēnešalgas, kā arī iepriekšējas un jaunas likmes apmērs.
Mēģināju to darīt Pamatdati -> Personāla uzskaite -> Personu amatu dati, nav sanācis, jo mēnešalgas izmaiņu datums katram darbiniekam ir atšķirīgs, un daudz datu ir jāapstrādā manuāli.

 

Iepriekš paldies!

1 ATBILDĒT 1
SantaJ
VISMA

autors SantaJ

Labdien!

Datu apstrādei var izmantot Atskaites> Personāla uzskaite> Statistika> Personu amatu dati periodā.

Norādiet periodu, par kādu vēlaties atlasīt datus (izskatā jābūt izliktam arī personu amata datu spēkā esamības periodam, likmei un/vai mēnešalgai).

Kad atskaite izveidota, tai varat izmantot summēšanas pogu un izlikt summēšanas logā nepieciešamos laukus. Piemēram, grupēt pēc darbinieka vārda, uzvārda, likmes (vai mēnešalgas). Lai sagrupētās vērtības parādītos summēšanas joslā, obligāti jābūt kādai vērtībai, pēc kuras tiek skaitīts vai summēts. Piemēram, var norādīt, ka skaita tabeles numuru.

Var grupēt arī pēc personu amatu datu "No" datuma (bet tādā gadījumā praktiski tiek dublēts personas amata datu saraksts, tādēļ no šādas grupēšanas ieguvumu nebūs).

Ja darbinieks atskaites periodā summēšanas logā redzams ar 2 (vai vairāk) rindām ar dažādām summām, tad pamatsarakstā skatās, kurā datumā šīs izmaiņas ir bijušas.

 

Var izmatot REST Excel iespējas un atskaites datus izgūt MS Excel, papildus lapā veicot aprēķinus pret atskaites datu masīvu. Kad nepieciešams iegūt atskaiti ar jaunākiem datiem, MS Excel var izgūt atskaites datus par citu/jaunāku periodu. Joprojām papildu darba lapā iepriekš izveidotās aprēķina formulas nodrošinās nepieciešamo aprēķinu.

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām