Marika8
CHAMPION **

Nākamo periodu izdevumu norakstīšana, sadalot struktūrvienībās

autors Marika8

Labdien, 

Vēlamies izmantot nākamo periodu izdevumu norakstīšanas iespējas, bet testējot man neizdodas sadalīt izmaksas pa struktūrvienībām. 

Vadot saņemto rēķinu, pirms nogrāmatošanas norādu (sadalu rindās pa struktūrvienībām), kā vēlos nākotnē sadalīt šī rēķina izmaksas. Pēc NPI pozīcijas izveides, pozīcijas kartiņā parādās struktūrvienība "V". Pēc nogrāmatošanas arī tur kontējumu apskatē redzams, ka izmaksas nogrāmatotas nevis kā norādīts saņemtajā rēķinā, bet gan ar struktūrvienību "V". Pievienoju arī attēlus no HOR.

1. Vai variet, lūdzu, palīdzēt atrast, kur neesmu nodefinējusi vēlamās struktūrvienības? 

2. Vai pareizi esmu sapratusi, ka - ja nepieciešams, piemēram, apdrošināšanas izmaksas grāmatot uz dažādiem kontiem (ražošanai viens konts, administrācijai cits konts), tad attiecīgi jāveido arī tik daudz nomenklatūru grupas, jo izmaksu kontu var piesaistīt tikai nomenklatūru grupai nevis pakalpojuma kartiņai?

NPI_strukturvienibas_29.11.2021_Community.pngJau avansā liels paldies!

 

4 ATBILDES 4
Accepted solution
sandrasvanka
CONTRIBUTOR ***

autors sandrasvanka

Paskatieties vai kontējumu shēmā ir ielikta struktūrvienība. Man noklusējumā nebija. Izveidoju jaunu kontējuma shēmu ar sturktūrvienību, pieliku klāt pie dokumenta tipa un tad viss izdevās.

Accepted solution
IneseC
PARTNER

autors IneseC

Dalījums pa struktūrvienībām jānorāda jau rēķina rindās - rēķina ievades logā.

Marika8
CHAMPION **

autors Marika8

Liels paldies par palīdzību.

Tiešām, lai ik mēnesi izmaksas grāmatotos uz pareizo struktūrvienību, vajadzēja dalījumu pa struktūrvienībām norādīt pirmajā etapā (rēķinu sadalīt tik rindās, uz cik struktūrvienībām NPI jādala).

Bet tagad izaicinājums ir nākamajā līmenī - pirms saņemtā rēķina grāmatošanas neļauj sadalīt summu pa struktūrvienībām, lai iegrāmatošana uz 24* kontu (nākamo periodu izdevumi) arī būtu pa struktūrvienībām, kuras izmantoju pirmajā etapā (summas kolonna neaktīva). Ja to neizdaru, tad sanāk, ka 24* konts nesaslēdzas korekti: 
a) pie rēķina saņemšanas Debets 24* iegrāmatojas vienā rindā ar norādīto vienu dimensiju (sadalīt neļaujas);

b) ik mēnesi grāmatojot uz izmaksām no 24* (Debets 7* Kredīts 24*), summas sadalās sīkākās dimensijās, kā to biju norādījusi rēķina rindās vadot rēķina saņemšanu. 

Ceru, saprotami aprakstīju problēmu. 

Marika8
CHAMPION **

autors Marika8

paldies, šeit noderēja @sandrasvanka  atbilde. 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām