Baiba3
CONTRIBUTOR ***

Nepareizi ievadītas d.d. un veikts aprēķins, alga izmaksāta

autors Baiba3

Labdien!

Esmu nepareizi ievadījusi darbiniekam nostrādātās darba dienas mēnesī un līdz ar to arī piemaksa par darbu ir aprēķinājusies nepareizi. Alga jau izmaksāta.

Kā es varu veikt labojumus savai kļūdai, t.i. veikt pārrēķinu un izmaksu?

6 ATBILDES 6
Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Vai VSAOI atskaite par šo izmaksu ir iesniegta?

Baiba3
CONTRIBUTOR ***

autors Baiba3

Nav vēl iesniegta

Accepted solution
Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Nepieciešams rūpīgi ievērot darbību secību, veicot algu pārrēķinus! Tad atstornētu izmaksu sarakstu, dzēstu konkrēto izmaksu, dzēstu aprēķinu. pēc tam sakoriģētu tabeli. izmaksāto summu ievadītu kā samaksātu avansu. un tad veiktu aprēķinu.pēc gatavotu jaunu izmaksu sarakstu ( vai pievienotu jau tam pašam) . ( pārrēķinus veicot - izvēlēties tikai to vienu darbinieku). Attiecīgi pie nepieciešamības piemaksāt starpību, ja ir pārmaksa- nākamajā mēnesī būs par to summu mazāka izmaksa.

Baiba3
CONTRIBUTOR ***

autors Baiba3

Labvakar!

Visu izdarīju pēc norādītajiem punktiem, bet veicot kontu 57 apgrozījuma pārskatu par 01.08.-31.08.2023. nesakrīt IIN un Soc.nodokļu kopsumma ar algu aprēķina rezultātiem. Ko esmu izdarījusi nepareizi? Vai ievadītais avanss bija jānogrāmato?

Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Ievadītais avanss nav jāgrāmato, Izmaksu sarakstā visa summa grāmatojas.

VSAOI atskaitē dati korekti?

Apgrozījuma pārskats vienmēr sakrīt? vai atvaļinājumi ņemti vērā?

Accepted solution
Baiba3
CONTRIBUTOR ***

autors Baiba3

Sapratu savu kļūdu! 😉 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām