vemu2023
CONTRIBUTOR *

Par izmaiņām algas apmērā

autors vemu2023

Labdien! 

Situācija šāda, iestādē no 1.aprīļa mainījās algas, vienam dabiniekam tika piešķirts ikgadējais atvaļinājums no 8.aprīļa līdz 21.aprīlim., rīkojums par atvaļinājumu tika ievadīts Horizonā un no Hopa saņēmu tabeli aprēķinam. Tika veikts aprēķins un izmaksāta alga darbiniekam par četrām aprīlī nostrādātām dienām+atvaļinājuma nauda. Bet biju aizmirsusi ievadīt jauno algu, to ievadīju pēc tam. Kā man vajadzētu rīkoties un salabot, lai darbinieks saņemtu viņam pienākošo naudas summu? 

2 ATBILDES 2
vemu2023
CONTRIBUTOR *

autors vemu2023

Paldies!

Accepted solution
Modrīte Šiškova
VISMA

autors Modrīte Šiškova

Labdien!

Darbības ar algas pārrēķinu ir atkarīgs no tā, kādas darbības tika veiktas personas amatu datos.

1. Ja netika veidota jauni personas amata dati no 01.04.2024, jo tādi jau bija izveidoti un iekļauti darba laika uzskaites dokumentā, un salabota tikai algas likme, tad sistēma automātiski veiks pārrēķinu pie Pilnā algas aprēķina.

2. Ja tika izveidoti jauni personas amatu dati no 01.04.2024, iepriekšējie slēgti un darba laika uzskaites dokumentā ir iekļauti slēgtā kartiņa, tad gan ir jāveido jauns darba laiks uzskaites dokuments.

Jaunajā darba laika uzskaites dokumentā ir jāieliek divas rindas. Viena rinda uz slēgtajiem amatu datiem, lai iepriekš apmaksātās dienās, stundas būtu ar mīnuss zīmi. Uz jaunajiem amatu datiem jābūt dienām, stundām ar plus zīmi.

Lai varētu pievienot slēgtos amatu datus, personu amatu datu sarakstā  noņem filtra nosacījumus, nospiežot pogu

Modrteikova_1-1715086465826.png

Modrteikova_0-1715086303739.png

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām