AndisN
CHAMPION **

Vai vēlaties turpināt dzēšanu? Jā, jā, jā...

autors AndisN

Pēc NĪP rēķinu sagatavošanas, un aprēķinu rezultātu pārbaudes, nereti ir nepieciešams šos rēķinus dzēst un ģenerēt no jauna. Dzēšanas process ir ļoti mokošs, jo bezmaz par katru piekto rēķinu sistēma izvada brīdinājumu: "Dokumentam ir izveidotas saites ar dokumentiem ... Vai vēlaties turpināt dzēšanu?" Tas nozīmē, ka iezīmējot un dzēšot ap 500 rēķinus, man vismaz 20 minūtes bez pārtraukuma ir nogurdinoši  jāveras displejā, un uz katru "izmesto" lodziņu, ar peli vai Enter, jāklikšķina: Jā ... Jā... Jā ... Jā... Jā... Jā... 😫

Kamdēļ man nevarētu būt 2 "Jā" izvēles? Piemēram, "Jā, šo dokumentu" un "Jā, šo un turpmākos dokumentus"? Iespējams, ka kolēģiem jau ir risinājums šai manai problēmai? Paldies!

AndisN_0-1699619410430.png

 

7 ATBILDES 7
Ilze Vangale
VISMA

autors Ilze Vangale

- Ģenerējot rēķinus, nelikt atzīmi Piesaistes; pārmaksas piesaistīt pēc tam, kad rēķini ir pārbaudīti un atzīti par labiem.

- Pirms dzēšanas, sarakstā Realizācija - Preču dokumenti palaist darbību "Atcelt visas piesaistes" dzēšamajiem rēķiniem

AndisN
CHAMPION **

autors AndisN

Pamēģināju arī Ilzes @Ilze Vangale ieteikumu izņemt ķeksīti no atzīmes "Piesaistes". Kā izrādās, tam nav nekādas nozīmes, jo dzēšot šādi sagatavotos rēķinus, arī šajā gadījumā tiek izvadīti daudz paziņojumu lodziņi ar tekstu "... Vai vēlaties turpināt dzēšanu?", kur katrs jāapstiprina ar "Jā".

AndisN
CHAMPION **

autors AndisN

Neatradu darbību "Atcelt visas piesaistes" 😞

AndisN_0-1699627927922.png

 

Baiba Almane
CONTRIBUTOR **

autors Baiba Almane

''Atcelt visas piesaistes'' ir zem sadaļas ''Realizācija - preču dokumenti''

 

AndisN
CHAMPION **

autors AndisN

Zem sadaļas ''Realizācija - preču dokumenti'' varu izvēlēties atcelt piesaistes konkrētam debitoram, bet sistēma man neļauj izvēlēties pēc adresēm vai adrešu grupām. Varbūt ir idejas filtra izveidei?

Accepted solution
Baiba Almane
CONTRIBUTOR **

autors Baiba Almane

Realizācijā-preču dokumentos var izlikt kolonnu: Līg.NĪPLīgPap.NĪPO.Mdal.Adr.Pilna adrese. Un tad filtrā norādīt, ka pieder šai adresei vai adrešu grupai(atkarībā, kā ir nokonfigurēta hierarhija)

AndisN
CHAMPION **

autors AndisN

Paldies! Šis jau ir risinājums. Pilnās adreses filtrā norādot nosacījumu PĒC ŠABLONA, un izvēloties lietotāja parametru, es jau varu atfiltrēt sev konkrētu pilsētu, ielu vai māju. Paldies @Baiba Almane  👍 Nākošajā mēnesī būs jānotestē darbībā. 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām