GLCCOUPE
CONTRIBUTOR **

Vidējā izpeļņa darbnespējas lapas A aprēķinam no 01.04.2022.

autors GLCCOUPE

Labdien!

No 01.04.2022. ir izveidots jauns (centralizēti) samaksas veids darbnespējas lapas A apmaksai, izmantojot šo veidu, nerēķinās darbnespējas lapas apmaksa, apmaksa 0.00, darbiniekiem neparādās vidējā izpeļņa, it kā nebūtu strādājuši. Citām ministrijas struktūrvienībām viss kārtībā. Kur varētu būt problēma?

5 ATBILDES 5
Ilze Kūma
VISMA

autors Ilze Kūma

Labdien!

Vai attiecīgajā samaksas veidā ir sakārtota lpp. "Aprēķins"? Šī informācija pēc jauna samaksas veida izveides katrai iestādei jāsakārto atsevišķi.

IlzeKma_2-1664978786177.png

 

 

GLCCOUPE
CONTRIBUTOR **

autors GLCCOUPE

Labdien! Samaksas veidi tiek veidoti centralizēti un man kā iestādei nav iespējas neko labot, vizuāli izskatās ka lappuse aprēķins ir sakārtota, kā Jūsu pievienotajā attēllā, bet aprēķins nenotiek, jo darbiniekam neparādās vidējā izpeļņa, citām iestādēm rēķinās.

Ilze Kūma
VISMA

autors Ilze Kūma

@GLCCOUPE 
Ja pieņemam, ka samaksas veida konfigurācija ir pareiza, tad sekojoši būtu jāpārbauda:

  • vai sagatavotais prombūtnes dokuments ir korekts - izveidots uz pareizām tiesiskājām attiecībām, ir/nav piesaistīts personas amata datiem, vai aprēķins nav fiksēts (lpp. Aprēķins), vai vidējās izpeļņas periods nav fiksēts (lpp. Aprēķins)
  • darbinieka tiesiskās attiecības - vai tās nav mainījušās šajā periodā, no kura datuma ir spēkā tiesiskās attiecības. Iespējams darbinieks tikai šajā mēnesī ir uzsācis darba tiesiskās attiecības un vēl nav veikti nevieni aprēķini.
GLCCOUPE
CONTRIBUTOR **

autors GLCCOUPE

Darbiniekam ir tikai vienas tiesiskās attiecības no 2009. gada, tātad nevar būt nepareizas, aprēķins nav fiksēts, vidējās izpeļņas periods nav fiksēts, nav piesaistīts personas amata datiem (nerēķina arī tad ja ir piesaistīts personas amata datiem).

Ilze Kūma
VISMA

autors Ilze Kūma

Lai identificētu iemeslu, ieteiktu griezties pie konsultanta, kurš varētu pārbaudīt precīzi visus datus - gan samaksas veida konfigurāciju, gan darbinieka datus

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām