Ilva_O
CHAMPION *

samaksas veida konfigurācija - stundu uzskaitei

autors Ilva_O

Sveiki!

Kurš ir īstais ķeksis vai lauks, kas jāatzīmē, 

lai samaksas veidos nakts stundu piemaksa 50% un svētku stundu piemaksa 100% tabelēs ievadītās stundas neuzskaitītos pie "nostrādātās stundas"?  Jo nostrādātās stundas jau ir uzskaitītas pie pamatstundām.

 

 

(aprēķina sarakstos kolonnā "SUMMU KOPSAVILKUMS.Nostrādātās stundas" šobrīd plusojas arī šīs stundas)

Ilva_O_0-1693899730915.png

 

6 ATBILDES 6
Accepted solution
Modrīte Šiškova
VISMA

autors Modrīte Šiškova

Labdien!

Lai atskaitēs varētu precīzi uzskaitīt nostrādātās stundas, kur neiet piemaksa par nakts, svētku stundām, tad var izmantot lauku no Samaksas veida - <Definētā grupa laikam''.  Attiecīgi katram samaksas veidam lappusē <Informācija> var norādīt Definēto grupu laikam. Samaksas veidiem, kuri veido nostrādāto laiku, norāda vērtību - Mēnešalga, bet nakts stundām norāda vērtību -Nakts stundām.

Modrteikova_0-1694694002601.png

 

Aprēķinu kopsavilkumā ir šie lauki pieejams zem grupas ''Lauki'', kur ir Definētā grupa.Mēnešalga(stundas) un Definētā grupa.Mēnešalga(dienas). Šos laukus iespējams pievienot izskatā un iespējams ielikt izdrukas formā.

Modrteikova_1-1694694592419.png

 

 

 

Ilva_O
CHAMPION *

autors Ilva_O

Paldies par skaidrojumu @Modrīte Šiškova . Ja tikai šādi var, tad izskatā izlikšu amatalgas un virsstundu stundas, ko sasummēt excelī kopā kā strādātās. Jo virsstundu skaitu mums arī svarīgi izdalīt. Un kamēr izmanto tikai virsstundu 200% aprēķinu, šis derēs. Paldies!

Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

Atzīme Samaksas veida apraksta lapā> Nostrādāto stundu uzskaite>Nav

Ilva_O
CHAMPION *

autors Ilva_O

Nebūs īstais - tad vispār neuzrādās ne aprēķinā ne algas lapiņā nakts stundu skaits. Gribu lai viņas redz, bet nepiesummē pie "nostrādātās stundas"

Ludmila_M_
CHAMPION ***

autors Ludmila_M_

jautājums- vai rēķinās pareizi, un vai korekti uz vidējo izpeļņu. Izdrukas formas - tur jālabo droši vien.

Ilva_O
CHAMPION *

autors Ilva_O

Negribu izdruku formās, gribu izskatā redzēt aprēķinu sarakstos un atskaitēs, lai uz exceli izmantojamus datus var pārvilkt.

Bet paldies par mēģināšanu palīdzēt! 🙂 

 

 

Ilva_O_0-1694495744385.png

 

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām