Arvis Cinis
CONTRIBUTOR **

Rēķina piveinošana caur REST un Rēķina bankas konts

autors Arvis Cinis (Atjaunots ‎22-03-2024 10:07 autors Arvis Cinis )

Labdien!

Šomēnes radusies problēma ar rēķina bankas kontu, rēķiniem kas pievienoti caur REST. 

Līdz šim bija tā ka caur REST vienojot klāt rēķinus tika padots Klienta Identifikators, Līguma Identifikatoris un rēķina pakalpojumu rindiņas ar apjomiem. Pie REST POST izpildes, ja klientam kartiņā bija norādīts bankas konts, automātiski aizpildījās arī rēķina bankas konta lauks (skatīt pielikumā bildi). Šomēnes šis bankas konta lauks neaizpildās automātiski. 

Šīs izmaiņas ir apzināti ieviestas un turpmāk nebūs automātiskā rēķina konta aizpilde vai tomēr kaut kāds kļūdains jauninājums? 

Jāsaprot vai integrācija jāpapildina ar papildus rēķina bankas konta padošanu pie rēķina pievienošanas vai būs labojums Horizonam?

 

1 ATBILDĒT 1
Accepted solution
Kaspars Mednis
VISMA

autors Kaspars Mednis (Atjaunots ‎11-04-2024 18:49 autors Kaspars Mednis VISMA )

Sveiki, Arvi!

 

Veidojot rēķinu pēc zemāk esošajā linkā atrodamā parauga, izveidotajā rēķina, ielasās klienta kartiņai piesaistītais bankas konta numurs, kaut arī tas nav norādīts POST body. Horizon paņem pēc secības pirmo aktīvo bankas konta numurs. Ja pēc šāda parauga neizdodas izveidot rēķinu, kurā ielasās bankas konts, lūdzu izveidojot pieteikumu atbalsta sistēmā, kurā pievienojat REST vaicājuma piemēru.

 

Kā pievienot jaunu izejošo rēķinu?

https://community.visma.com/t5/Zinasanu-baze-Integracija/Ka-pievienot-jaunu-izejoso-rekinu/ta-p/6151...

Saņem jaunumus par šo ziņu savā e-pastā!

Pieseko šai ziņai klikšķinot uz trim punktiem augšējā labajā šī raksta stūrī un izvēlies Abonēt. Tu vari izvēleties par kādu saturu saņem ziņas e-pastā!

Sīkāk par abonēšanas iespējām