Manas jomas

Sign in Jums nav iestatītas interesējošās jomas.
atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 
CONTRIBUTOR **

EKK un avansa norēķini

Labdien! Avansa norēķinu persona pieprasīja avansu un ar bankas pārskaitījumu saņēma, bet izlietoja naudas līdzekļus atšķirīgos kodos (piemēram pieprasīja ceļa izdevumus, bet atskaitījās kā par dienas naudu). Gribētu bankā sagatavot dokumentu "Bankas pārvedums", kur sadalījumā koriģēt izmaiņas kodos, bet tas nesaistās kopā ar Avansa norēķinu personu. Vai ir kāds cits risinājums?

Cieņā-

Daiga

10 ATBILDES 10

Tēma: EKK un avansa norēķini

(updated by Aiva Bondare VISMA ‎10-08-2018 10:40 )

Labdien!

Dimensiju kodu labojumus bankā var veikt ar dokumentu "Bankas pārvedums". Savukārt avansa norēķinu personas atlikumam dimensiju kodus labo ar dokumentu "Avansa pārvedums".

Ja Jūs izmantojat dokumenta veidu "Valsts kases vēstule", tad ar tā dokumenta palīdzību var veikt sasaisti starp banku un avansa norēķinu personu. 

CONTRIBUTOR ***

Tēma: EKK un avansa norēķini

Varu padalīties ar pieredzi kā strādājam šādos gadījumos. Naudas izlietojums ir pēc fakta, izdevumi fiksēti avansa norēķinu personai.  Valsts kasē rakstam iesniegumu par "darījumu pārgrāmatošanu" veiktajam maksājumam un tā labojam kodus naudas plūsmai. Horizon uz šāda dokumenta pamata diemžēl jāveido 2 atsevišķi dokumenti- avnasieru maksājuma uzdevums un ienākošais maksājums. Pieredze rāda, ka šis ir ērtāks (vismaz, no tā, ko izmēģinājām).

Tēma: EKK un avansa norēķini

(updated by Mija Zaļūksne VISMA ‎10-08-2018 11:24 )

Labojumu Horizon iespējams veikt ar vienu dokumentu - "Valsts kases vēstule", kurā klientu norāda avansa norēķinu personu. 

Plašāks apraksts par dokumenta "Valsts kases vēstule" izmantošanu pieejams Horizon moduļu lietotāju dokumentācijas aprakstā "Kase un banka".

CONTRIBUTOR ***

Tēma: EKK un avansa norēķini

Vai norādīsiet, lūdzu, kurā sadaļā šo "VK vēstuli" varam sameklēt? Konkrēti šādu nosaukumu neatrodu (520.versija) Mums ir VK ieņēmumu vai VK izdevumu korekcija, Bankas pārvedumi, VKV sagataves.

Ikdienā daudz izmantojam VK ieņēmumu korecijas ienākošām summām, bet avansierim ērtākais veids ir pieteikt labojumu darījumam. Pie kam, šie vēstuļu veidu dokumenti sistēmā ir, bet tie nelādējas uz Valsts kasi. Valsts kasē pieteikums tāpat jāraksta manuāli.

Tēma: EKK un avansa norēķini

Dokumenta veids ir VK vēstule izdevumu korekcijai.

Tēma: EKK un avansa norēķini

Diemžēl tas, ka VKV vēstules nevar nosūtīt uz VK, ir pašas VK uzstādījums. Visma šo iespēju labprāt izstrādātu, ja vien būtu, kas otrā galā šos dokumentus pieņem Laimīgs

CONTRIBUTOR ***

Tēma: EKK un avansa norēķini

Jā, paldies. Zinām, ka cenšaties meklēt labākos risinājumus. Tomēr ir jomas, kur pārmaiņas uzņem konservatīvi. Gaidīsim.

Tēma: EKK un avansa norēķini

Labrīt, @DaigaV!

 

Vai kāda no atbildēm palīdzēja?

 

Jauku dienu vēlot,

Mija Z.

CONTRIBUTOR **

Tēma: EKK un avansa norēķini

Labdien, Mija!

Milzīgs paldies visiem, kas palīdzēja!

Apdarīšu steidzamākos darbus (jāpadara arī atvaļinājumā esošo kolēģu darbi) un tad ķeršos klāt ieteikto dokumentu meklēšanai. Līdz šim neesmu izmantojusi ne "Avansa pārvedumu", ne "Valsts kases vēstuli". Jāpapēta, vai man tie vispār ir aktīvi un pieejami, jo līdz šim tādus nekur neesmu sastapusi..

Cieņā- Daiga

Highlighted
CONTRIBUTOR **

Tēma: EKK un avansa norēķini

Vēlreiz visiem paldies par palīdzību!

Dokuments VK vēstule ir īstais. To veidoju programmā Horizon ar klientu Avansa norēķinu persona, bet savā internetbankā (man nevajag Valsts kasi) 2 maksājuma uzdevumus- ienākošo un izejošo ar klientu mana iestāde. Apgrozījums abās vietās bankā sakrīt un ar Avansieri arī viss kārtībā.

Jauku atlikušo vasaru!

Daiga